Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Update: Madeleine McCann

V posledních týdnech se strhl poprask ohledně případu zmizelé Maddie McCann. Dívka se ztratila v roce 2007 v portugalském Algarve a doposud se nepřišlo na to, co se jí stalo. Objevila se ale Polka Julia Wendell, která tvrdí, že by mohla být zmizelou Maddie.

Na celém případu je mnoho nesrovnalostí. Rodiče Julie, která tvrdí, že by mohla být zmizelou Maddie, odmítají absolvování jakýchkoliv DNA testů a tvrdí, že jejich dcera jen touží po pozornosti. Jak se případ vyvíjí?

Případ ztracené Madeleine McCann

@anettt.h

Nesrovnalosti ohledně Juliiny rodiny

Julia tvrdí, že ji v minulosti nikdy ani nenapadlo, že by její rodiče vlastně nebyli její rodiče. Před pěti lety ale dívka skončila v psychiatrické léčebně a byla jí diagnostikována posttraumatická stresová porucha. Její rodiče však podle ní netušili, jaká by mohla být příčina, a Julii začalo docházet, že na její rodině něco nesedí.

Během terapie její matka navíc odmítala odpovídat na otázky z Juliina dětství a celou terapii přerušila. Když dívka svoji matku požádala o rodný list, zdál se jí zfalšovaný. Poté, co Julia na sítích začala sdílet, že by mohla být Maddie, si ji její matka zablokovala.

Jedna z mála věcí, kterou si Julia z dětství pamatuje, je dovolená, na které byly čerstvě vylíhnuté želvy. Prý si na internetu dohledávala, kdy se tyto želvy rodí. Jedná se o přelom června a května. Madeleine zmizela v květnu.

Prohlášení Juliiny rodiny

Juliini rodiče tvrdí, že vše, co Julia postuje na sociální sítě, je výmysl a že je psychicky nemocná. Podle nich akorát všem lže, i když ji několikrát prosili, ať nic takového nedělá.

Julii jsme vždy respektovali a snažili se ji pochopit. Celý život docházela na terapie, brala léky a navštěvovala psychology i psychiatry. Z jejího dětství máme fotografie a má je i sama Julia. Vše jsme se jí snažili několikrát vysvětlit a žádali ji o pochopení. Ona se však uchýlila k tomu lhát a manipulovat. To vše navíc nasdílela na internetu a viděly to statisíce lidí. Julka vždy chtěla být populární, nyní se jí to na Instagramu s jejími lžemi daří. Nyní má více než milion sledujících a bojíme se, co s ní bude, až celý internet zjistí pravdu. Víme, že Julia ponese následky.
prohlášení Juliiných rodičů

Juliini rodiče dodali, že se odmítají dále k celému případu vyjadřovat a nebudou zveřejňovat žádné dokumenty ani fotografie.

Podezřelé osoby z únosu Maddie

Jedna z hlavních příčin, která Julii přivedla na myšlenku, že by mohla být Maddie, je fakt, že jí přijde velmi povědomý člověk, jehož portrét je k nalezení na stránkách findmadeleine.com.

Dívka také tvrdí, že v dětství byla zneužívána člověkem s příjmením Ney, a právě Martin Ney je jeden z podezřelých v případu Madeleine McCann. Další zajímavostí je to, že jistý Peter Ney žije s Juliinou babičkou. Údajně by se mohlo jednat o otce podezřelého Neye. Julia se ho na to samozřejmě ptala, muž ale podle ní odmítl odpovídat a byl velmi zmatený.

Julia navíc na svém Instagramu sdílela rozhodnutí soudu, které dokazuje, že ten samý Ney, který žije s její babičkou, ji sexuálně obtěžoval a byl za to pravomocně obviněný.

Co si o celém případu myslíš ty?