Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

UNCOVERED SPOTS: Prosinec 2022

Po celé České republice máme nespočet šikovných lidí, o kterých spousta z nás nemá nejmenší tušení. Tato rubrika se ti pokusí rozšířit obzory napříč všemi odvětvími, abys měl/a možnost poznávat nové lidi, místa či značky, které tě budou inspirovat a bavit. 

RESTAURACE

Kam na onen dokonalý sobotní brunch v Praze? Za mě určitě do restaurace Bockem, která se nachází nedaleko Švandova divadla. Nejenže zažiješ neuvěřitelný gastronomický zážitek, při kterém budeš mít možnost ochutnat zajímavé kombinace chutí, ale budeš i svědkem příjemné, až domácké atmosféry, kterou doplňuje milý personál.

OBCHOD

Máš ve svém okolí vášnivého milovníka kávy nebo jím jsi právě ty? Ať už hledáš nápad, jak sám/sama sobě udělat radost, nebo potřebuješ cool tip na dárek k Vánocům, obchod Kofio.cz si zaručeně zamiluješ. Nabízí široký výběr zrnkových káv z celého světa a najdeš zde i mou oblíbenou kávu z pražírny The Barn! Pokud zrovna hledáš ideální nový kávovar, moka konvičku nebo mlýnek na kávu, určitě se v Kofiu zastav. Mají zde i kompletní vybavení potřebné k přípravě jakékoliv kávy.

ZNAČKA

Poprvé jsem měla možnost si Magdaleniny šperky sama vyzkoušet na focení pro značku NANICHE, kterou navrhuje designérka Natalie Dufková. Nejenže tě její unikátní a extravagantní šperky upoutají na první pohled, ale jednoduchost a smyslnost, kterou kousky dominují, ti pomůže doplnit jakýkoliv outfit, ať už jdeš do školy, či do práce. Mým nejoblíbenějším kouskem je určitě ear cuff s dlouhým, jemným řetízkem, sahající až po pas.

KAVÁRNA

BAILEYS POP-UP

Na náměstí Jiřího z Poděbrad i letos otevřela známá značka Baileys svůj populární Treat Bar. V rámci adventních trhů bude mít stánek pro své návštěvníky připraveny výborné teplé drinky, ale i vynikající sladké dezerty. Treat Bar je otevřený od 27. listopadu až do 23. prosince, a to každý den od 10:00 do 20:00 hodin.

Nejenže jsou ve stánku připravené již namíchané výborné drinky, ale návštěvníci si budou moci namíchat i drinky dle vlastních představ. Vybírat můžeš z kávy či horké čokolády, k dozdobení například z oříšků, marshmallows, třpytivého prachu nebo cukrového zdobení.

OSTATNÍ

UM

Pokud hledáš originální a zábavný tip na dárek pro své nejbližší, pak rozhodně doporučuji kouknout na kluky a holky z UM! Nemusíš být ani velkým milovníkem vaření, ale pokud máš zájem se učit novým věcem a chuť zažít něco speciálního, pak věřím, že tě jejich kurzy budou bavit.

Nabízejí široké spektrum kurzů, kde tě ti nejlepší profesionálové naučí všechno od precizního latte art přes jahodové knedlíky ze Savoye pod taktovkou Františka Skopce až po správné čepování piva s Lucií Janečkovou.