Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Ukončí Opat04 svůj SUBATHON již tenhle týden?

Známý český streamer Opat streamuje již čtrnáctý den v kuse a do konce mu zbývá přibližně 50 hodin. Bude to již úplný závěr jeho nekonečného streamu?

Opat začal streamovat 21. srpna 2022 a od té doby se událo mnoho různých situací, které doprovází jeho již čtrnáctidenní streamovací SUBATHON.

Mezi první highlighty patří jeden z jeho největších donatů za průběh celého Subathonu. Uživatel Michal44 Opatovi poslal 3 670 dolarů, což rozespalý streamer nedokázal skoro ani pochopit. K 6. září 2022 již tento donator daroval 5 364 dolarů.

Jako další velký dárce se na Opatově streamu objevil kontroverzní youtuber Jon Marianek. Daroval 1 420,69 dolarů a poté si s Opatem zahrál Fortnite 1 vs. 1.

Mezi nejvýstřednější klipy patří zatím ten, kde se Opat nechal ostříhat ve stylu brazilského fotbalového hráče Ronalda, který tento zajímavý účes nosil při Mistrovství světa v roce 2002.

Opatova komunita silně drží pospolu a společně s jejím oblíbeným streamerem drtí tabulky sledovanosti. Opat se dokázal dostat přes svůj dosavadní rekord, a to hranici 3 000 členů na YouTube, a slíbil, že si jako poděkování nechá udělat svoje první tetování. Měla by to být malá opička, která bude symbolizovat jeho fanbase.

Hodně lidí také zajímá, kolik si Opat za dobu svého nepřetržitého streamování vydělal. Samotný streamer prohlásil, že ze Subathonu má něco okolo 6 milionů korun, toto tvrzení sám nakonec vyvrátil. I přes všechny poplatky na YouTube, PayPalu a dalších službách si ale musel přijít za toto neskutečně náročné nonstop streamování na zasloužený balík peněz.

Tak co? Myslíš, že je Opat již na konci, nebo ho ještě čeká nějaký velký donate, který prodlouží jeho Subathon?

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.