Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

UFC zápasník poslal se slzami v očích silný vzkaz všem mužům. Drake mu slíbil Rolexky

Pozápasový projev zápasníka Paddyho Pimbletta byl úplně jiný, než fanoušci očekávali. „Ricky, tahle výhra je pro tebe!" poslal Brit vzkaz svému příteli, který si těsně před turnajem vzal život. Drake na mladého Angličana a jeho kamarádku vsadil téměř 2 miliony dolarů.

Rychle rostoucí hvězda lehké váhy Paddy Pimblett se za dobu svého krátkého působení v UFC zapsal do historie jako jeden z největších řečníků organizace. Mladý Angličan je však hodně diskutovaný a kontroverzní zápasník. Někteří jeho arogantní povahu doslova milují a jiní jí pohrdají. Dnes v noci však na turnaji UFC: LONDON tyto dva tábory fanoušků sjednotil, když se po své třetí výhře v řadě rozhodl veřejně promluvit o duševním zdraví mužů.

Po svém triumfu v zápase se Pimblett dostal k mikrofonu. Jeho pozápasový projev byl však jiný, než všichni očekávali. Angličan přednesl upřímný vzkaz o psychickém zdraví mužů. Den před turnajem totiž obdržel zprávu, že jeho blízký kamarád spáchal sebevraždu.

Probudil jsem se v pátek ve čtyři hodiny ráno a dostal jsem zprávu, že se jeden z mých přátel doma zabil. Bylo to pět hodin před mým vážením... Ricky, chlapče, tahle výhra byla pro tebe... V tomto světě je nepsané pravidlo, že muži o svých problémech nemohou mluvit. Poslyš, chlape, pokud jsi muž a máš na svých bedrech váhu, kterou nemůžeš unést, a myslíš si, že jediný způsob, jak to vyřešit, je se zabít – prosím, promluv s někým. Promluvte si s kýmkoli. Lidé by raději... já bych byl radši, aby se mi můj kámoš rozplakal na rameni, než abych musel jít na jeho pohřeb. Tak prosím, zbavme se tohoto stigmatu a chlapi, začněte mluvit!
Paddy Pimblett

U MMA zápasníků je běžné, že po výhře ze sebe vyplaví spoustu emocí, avšak málokterý bojovník by měl odvahu takto veřejně promluvit o mužích, kteří potřebují pomoc. Projev byl jednoznačně jeden z nejsilnějších pozápasových vyjádření vůbec. Pimblett z klece odcházel se slzami v očích.

Na Twitteru jeho vyjádření podpořila spousta dalších zápasníků a známých osobností ze světa MMA.

Skvělá zpráva od @theufcbaddy. Měl jsem mladého tréninkového parťáka/mladšího bráchu a on udělal to samé!!! Je v pořádku požádat o pomoc!!!
Jamahal Hill
Patrick Pimblett právě pronesl jeden z nejsilnějších projevů v OKTAGONU všech dob . Superstar využívající tuto platformu ke změně životů . Wow!
Adam Catterall
Klobouk dolů před Paddym za to, že využil svého vítězného rozhovoru k tomu, aby promluvil o duševním zdraví a stigmatech, která ho někdy obklopují. Krásné vystoupení a zpráva.
Megan Olivi

Angličan má nyní na kontě tři výhry v řadě a stává se z něj jeden z nejlákavějších zápasníků lehké váhy, které UFC momentálně nabízí. Pimblett a jeho kamáradka Molly McCann, která taktéž na turnaji zvítězila, si však ze zápasu odnáší daleko víc než jen výhru a tučnou výplatu.

Kromě získání bonusu 50 000 dolarů za výkon večera dostanou „The Baddy“ a „Meatball“ také své vlastní zbrusu nové hodinky Rolex. Ty jim po jejich triumfu slíbil raper Drake, který těsně před sobotním turnajem vsadil na výhru obou zápasníků necelé 2 miliony dolarů.


Poté, co McCann technicky knockoutovala Hannah Goldy v prvním kole a Pimblett ve druhém kole uškrtil Jordana Leavitta, obral Drake sázkové kanceláře téměř o 4 miliony dolarů.
Jako poděkování za slušný výdělek slíbil oběma zápasníkům nové Rolex hodinky.

Poté, co v březnu oba předvedli impozantní zápasy na turnaji v Londýně a tento víkend doručili stejně působivé výkony, lze s jistotou říci, že dvojice Pimblett a McCann jsou dvě z největších mezinárodních hvězd, které UFC právě teď má.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.