Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla
Zdroj: Youtube.com - Vogue

Ty nejlepší tipy z Vogue secrets beauty videí

Vogue beauty videa naprosto miluju a sama si z nich beru inspiraci, tak jsem si říkala proč neudělat takový souhrn beauty tips od našich oblíbených celebrit!

Všichni bychom se jim aspoň trochu chtěli podobat, ale musíme počítat s tím, že vzhled našich oblíbenců závisí i na stavu jejich bankovních účtů…😂  To ale neznamená, že se od nich nemůžeme něco přiučit!💅

Na Vogue beauty secrets mě baví, že se dostaneme trochu do zákulisí života celebrit a vidíme je jako normální lidi – s nedokonalostmi, pupínky a tak dále. Sice mají to štěstí, že tráví hodiny u make-up artistů, od kterých dostávají užitečné rady, ale nezoufej, od toho jsem tu dneska já, haha.💄

Skin care

Peyton List

Pozoruj strukturu své pleti. Peyton říkala, že dříve používala na celý obličej jeden produkt, ale časem zjistila, že to tak nejde, protože má některé části suché, jiné naopak mastné. Na každou oblast začala používat něco jiného a její pleť se zlepšila.

Kaia Gerber

Nikotinamid – ve vodě rozpustný vitamin ze skupiny vitamínů B. Kaia ho sdílela jako svoji modlu, která jí zachránila pleť.

Niacinamide 10% + Zinc 1%

175,-

Sydney Sweeney

Místo scrubu na rty používá ručník navlhčený teplou vodou. Zbaví tě to suché kůže na rtech. A zubní pastu na pupínky Sydney nedoporučuje (skoro zakazuje😂)!

Sabrina Carpenter

Sabrina si každé ráno zabalí kostku ledu do ubrousku a projede si s ním celý obličej. Taková low cost guasha!😂 Musím to vyzkoušet.

Zoë Kravitz

Doporučuje používat přírodní deodorant, protože hliník v našem těle není nic dobrýho. Já mám v týhle oblastní docela dilema, protože nemůžu sehnat žádný přírodní deodorant, který by mi fungoval. Zoë doporučuje deodorant od značky Milk and Honey, bohužel ji ale u nás ještě nemáme…

Phoebe Dynevor

SPF! Tahle holka ho používá už od svých 13 let a koukni, jak její pleť září.✨ Taky doporučuje držet se pravidlem make it simple.

Make-up

Alexa Demie

Alexa říká: Používej konturky a mixuj více produktů na rty.👄

Emily Alyn Lind

Viděl/a jsi novou Gossip Girl? Pokud ano, určitě si pamatuješ Audrey a její ikonický look s červenou rtěnkou. Emily ti ukáže jak na to. Dokonce v sedmi krocích!😂

Kouzlo je v tom, že rtěnku nanáší postupně. Po aplikaci ji vždycky oťupká do ubrousku a to opakuje několikrát. Věř mi, že s tímhle postupem tvoje rty vydrží úplně všechno! Sama jsem měla problém, že se mi červená rtěnka hned rozpatlala, ale tohle fakt pomáhá.

Sabrina Carpenter

U rtů ještě zůstaneme. Sabrinu její make-up artistka naučila trik jak udělat rty objemnější jenom pomocí bronzeru. Spočívá to v tom, že s ním rty obtáhne malým štětečkem před nanesením jiného produktu. Začala jsem to taky dělat a je to největší life hack!

Charithra Chandran

Stejně jako spousta dalších celebrit Charithra doporučuje ikonickou Dior paletku tvářenek a rozjasňovačů. Štětcem projede celou paletku, odstíny se spojí a udělá to zajímavý efekt.

Dior Backstage Glow Face Palette – Paletka Rozjasňovačů A Tvářenek

1360,-

Emma Chamberlain

Emma se drží pravidla less is more. Taky doporučuje korektor zapracovávat prsty místo štětcem.

Pokud tě dnešní článek bavil, dej mi vědět, tipů je ještě spousta, tak bychom mohli udělat part 2!💖