Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Tvůrce Ricka a Mortyho je obviněn z domácího násilí, produkce s ním rozvazují spolupráci

Spolutvůrce animovaného hitu Rick a Morty Justin Roiland je obviněn z domácího násilí. Společnosti jako Adult Swim nebo Hulu s ním rozvazují spolupráci. Roiland přitom Ricka i Mortyho dabuje.

Zábavní společnosti přerušují spolupráci se spolutvůrcem a hvězdou seriálu Rick a Morty Justinem Roilandem poté, co vyšlo najevo, že čelí obvinění z domácího násilí.

Roiland se měl domácího násilí dopustit na své expřítelkyni, která na něj podala žalobu. Roiland veškerá obvinění odmítá.

Kromě toho, že je spolutvůrcem sitcomu, také namluvil obě postavy, tedy jak Ricka, tak Mortyho. Pracoval také na seriálu Solar Opposites a dalším animovaném pořadu společnosti Hulu Koala Man.

Bella Hadid informuje o násilí na Palestincích. Instagram její příspěvky prý blokuje

@yanhoechka

Adult Swim už uvedl, že Roiland bude v seriálu nahrazen. Společnost navíc potvrdila, že tvůrčí tým v současné době už tvrdě pracuje na 7. sérii sitcomu.

Herní společnost Squanch Games, kterou Roiland v roce 2016 založil, ve středu také uvedla, že obdržela Roilandovu rezignaci. Ve tvorbě her bude ale i nadále pokračovat.

Podle BBC měl prokurátor v Kalifornii Roilanda obvinit už v roce 2020, a to ze dvou obvinění z domácího násilí s ublížením na zdraví.

V policejním spisu se má uvádět, že k incidentu mělo dojit 19. ledna stejného roku a postižená žena má trpět traumatizujícími následky.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.