Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Tvůj Silvestrovský make-up look podle tvého znamení zvěrokruhu

Na Silvestra chceme všichni vypadat jako hvězdy celého večera a udělat si výrazný make-up. Při výběru looku se inspiruj tvým znamením!

Pokud tě baví náš astro content, sleduj nás na nově spuštěném @fomoastro.

Zaměř se na živel tvého znamení a nech se inspirovat!

OHNIVÁ ZNAMENÍ (BERAN, LEV, STŘELEC) – GRAPHIC EYELINER

Ohnivá znamení by se neměla bát být trošku extravagantní a zkusit graphic liner a linky různých barev. Klíčové je najít kvalitní linky, se kterými se ti bude dobře pracovat – tekuté a ve fixu by měly být ideální. Pokud ti černá přijde moc nudná, zkus linky barevné nebo bílé! K výrazným očím pak zvol nude rtěnku.

ZEMSKÁ ZNAMENÍ (BÝK, PANNA, KOZOROH) – GLITTERY AND GLOWY

Silvestr s třpytivým make-up lookem bude vždy sázka na jistotu, tu zemská znamení milují. U třpytek nemůžeš sáhnout vedle a navíc – čím víc, tím líp! Třpytky můžeš zvolit stříbrné, nebo experimentovat a zkusit zelené, růžové nebo zlaté! Pokud tě glowy make-up nudí, můžeš se inspirovat seriálem Euforie a nalepit si na obličej kamínky.

VZDUŠNÁ ZNAMENÍ (BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘ) – RED LIP CLASSIC

Červené rty nikdy neomrzí a za mě mají lehce romantický nádech s trochou sexiness. Vzdušná znamení jsou mixem romantické a crazy duše, s červenými rty budou vypadat celý večer sexy a make-up jim nezabere tolik času – win win. Oříšek může být výběr toho správného odstínu červené a aby ti vydržely celý večer, za sebe můžu doporučit rtěnky MAC. K takovým výrazným rtům vyber minimalistický eye make-up.

VODNÍ ZNAMENÍ (RAK, ŠTÍR, RYBY) – BLACK SWAN CODED

Vodní znamení vypadají na povrch křehce, ale uvnitř jsou to opravdu bad b*tches! Co takhle to jednou prohodit a ukázat světu temnější stránku pomocí tmavého kouřového líčení? V galerce máš několik looků, ve kterých užiješ černé a tmavě hnědé stíny. Pokud se budeš cítit fancy, ozvláštni matné oči třpytkami! Rtěnku vol nude a do hněda.