Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Tvář jako umělecké plátno: Společnost dm společně s umělci a influencery oslavila sílu barev. Jak vypadala jejich díla?

Pojď se podívat, jak probíhal mezinárodní event společnosti dm zvaný PRESS PLAY FOR COLOUR. Během akce vytvářeli influenceři, influencerky a umělci či umělkyně z deseti zemí neotřelá umělecká díla, a to jak na plátně, tak na obličeji. Jak vypadaly jejich finální looky?

Press play for colour a neboj se odvázat

Barvy určují náladu, vyvolávají různé pocity a dokážou inspirovat. O tom se přesvědčili účastníci a účastnice mezinárodního eventu, který drogerie dm uspořádala 12. 10. 2023 v Praze. Součástí akce, která se nesla v duchu hesla PRESS PLAY FOR COLOUR, bylo vystoupení umělců a TikTok creators z celkem deseti zemí, ve kterých dm působí. Ti společně vytvořili několik pestrých a kreativních líčení a uměleckých projektů.

Za dm Česko spojily síly umělkyně Tereza Kovandová a beauty influencerka Natálie Hefnerová. Vedle barevného obrazu inspirovaného mořem a korály tak vznikl i odvážný make-up look. Vše za použití barev a kosmetických produktů značek essence, Catrice, s-he colour&style a trend !t up.

Společnost dm se tento rok snaží připomenout, že svět není jen černobílý. Nyní jsme spojili síly s mladými umělci a umělkyněmi. Ti mohou inspirovat nejen svou tvorbou, ale hlavně životními postoji, touhou vystoupit z davu, odvázat se a jednoduše se nebát přenést barvy nejen do svého života, ale také do kosmetické rutiny.
Jiří Peroutka, manažer komunikace dm

Interaktivní event, na který jsi byl*a zvaný*á i TY

Ano, čteš správně. Na akci jsi byl*a zvaný*á i ty. Event byl totiž pojat jako interaktivní a jeho součástí bylo živé vysílání dmLIVE, díky tomu se v přímého přenosu sledující mohli seznámit s influencery a produkty. Vše se také dalo sledovat na Instagramu a TikToku. Program doplnil koncert skupiny Lake Malawi.

Vrcholem večera bylo spuštění nových kanálů TikTok společnosti dm v Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Chorvatsku, Severní Makedonii, na Slovensku, ve Slovinsku a v Maďarsku.

Pokud tě baví tipy na líčení, hacky do domácnosti i produktové novinky a nechceš promeškat už žádnou podobnou akci, určitě nezapomeň sledovat účet @dm_cesko na TikToku, a připoj se tak k dalším 35 tisícům followers.