Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Turnaj OKTAGON 31 nabídne poprvé
v historii dva titulové zápasy!

Na OKTAGONU 31 tě kromě jiného čeká taky dvojitá porce titulovek!

Už na konci února nás čeká turnaj OKTAGON 31 pražské O2 areně, kde se překoná historický milník organizace OKTAGON. Promotér a spolumajitel Ondřej Novotný se včera na svém Instagramu podělil o skvělou novinku –⁠ poprvé se můžeme těšit na dva titulové zápasy v jeden večer.

V první titulové bitvě se představí Slovák Ronald Paradeiser, který po svém prvním neúspěšném pokusu získat pás šampiona lehké váhy dostává druhou šanci. Na druhé straně klece bude stát dosud neporažený supertalent Losene “The Black Panther” Keita bojující za Belgii. Toho jsme mohli vidět na půdě OKTAGONu zatím jen jednou, zato ale tvrdě dominoval. Zápas skončil hned v prvním kole, kdy Keita doslova ubil 3 lehké váhy Karola Ryšavého po několika drtivých ranách na střed těla. Black Panther vyhrál svou premiéru v OKTAGONu knockoutem na spodek, což není zrovna běžné. Uvidíme, jak si Keita poradí s výškovou převahou na straně Paradeisera a který z dominantních mladíků si nakonec sáhne na titul prozatimního šampiona lehké váhy.

Hlavním zápasem celého večera bude nejočekávanější střetnutí minulého roku –⁠ československá bitva o pás šampiona střední váhy. Vyzyvatel s českou vlajkou Patrik Kincl nastupuje po neúspěšném pokusu získat titul šampiona v polské organizaci KSW a věří, že po prohře s chorvatským “Robocopem” Soldicem tentokrát pás šampiona střední váhy získá. Titul ale momentálně drží šampion druhé série OKTAGON Výzvy, slovenský Pirát Samuel Krištofič se skvělou bilancí patnáct výher a tři prohry. Momentálně má na kontě tři výhry v řadě. Porazil o dost zkušenějšího polského cyborga Marcina Narusczku, nebo i aljašského Al Matavaa. Máme se na co těšit!