Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

TUBE GIRL: Kdo je new viral sensation?

Na tvojí for you page za poslední dny určitě musela skočit tmavovlasá holka tancující v londýnském metru. Kdo je tahle nová virální senzace?

Tube Girl (nebo podle jejího TikTok bia London's Tube Girl) je nickname TikTokerky Sabriny Bahsoon, která se v posledních týdnech stala virální. Její nejsledovanější videa mají momentálně přes 15 milionů shlédnutí a jen za poslední týden na její účet přibylo přes 100 000 sledujících.

Co dělá? Natáčí se na 0,5x kameru v londýnském metru, do čehož lipsyncuje a používá průvan větru. Proč to lidi baví? Dle komentářů hlavně proto, že nikdo nechápe její odvahu tohle natáčet v metru, zatímco jsou kolem ní další pasažéři. Využívá navíc nový populární track Greedy od zpěvačky Tate McRae.

zdroj: Mashable

Sabrina tak chtě nechtě spustila vlnu trendu, které se přezdívá „tube girl effect“, kdy si mnohé další uživatelky a uživatelé dokazují sebevědomí a zkouší to, co ona v metrech či na jiných místech po celém světě.

A jejího potenciálu už si všimla i první značka – MAC Cosmetics, se kterou Sabrina natočila klasickou spolupráci v metru (jak jinak) a jednu vytvořila i u sebe doma v Get ready with me formátu, který zatím nevydávala. Spolupráce na obou videích má za první den už přes 1 milion zhlédnutí. A kromě toho jsi Sabrinu mohl/a vidět také na módní přehlídce od MAC.

Tube Girl si všimla už i tradiční videa a během víkendu s ní vyšel například rozhovor pro BBC, ve kterém Sabrina vysvětluje, jak její nezaměnitelná videa vznikla při dlouhém dojíždění v londýnském metru, kdy se zeptala náhodného spolucestujícího, zda by jí pomohl natočit TikTok. Ten ji tehdy odmítl, a tak se rozhodla video udělat sama. Její rodiče zároveň zatím netuší, že jejich dcera je „TikTok famous“ a že i přesto, že je vystudovanou právničkou, doufá, že ji nová identita „Tube Girl“ bude živit jako fulltime job.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.