Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Trend alert: sluchátka jako módní doplňek?!

Na TikToku se v OOTDs čím dál víc objevuje jeden prvek, a tím jsou masivní sluchátka. Jak se z elektroniky stal nový trend?

Aktuálně platí v módě dvě věci – staré trendy si najdou svoji cestu zpátky a TikTok určuje, co to bude!

Všichni víme, jak dobře (nejen na fashion trendy) TikTok funguje. Už k nám dostal weird girl aesthetic nebo cokoliv z 90s. Poslední dobou sis ale mohl/a všimnout, že většina celebrit a fashion tvůrců obohacuje svoje outfity o masivní sluchátka – nejčastěji značky Apple nebo Sony.

Odbornice na historii fashion Rachel Weingarten trend velkých sluchátek vysvětlila v Teen Vogue. Sdělila, že jakmile byly in malá bezdrátová sluchátka, byla jen otázka času, kdy se stane trendem právě opak.🎧

Trendu se účastní jak ženské, tak mužské osazenstvo. Z celebrit můžeme jmenovat Hailey Bieber, Justina Biebera, Timothée Chalameta, Evana Mocka, Bellu Hadid nebo Madison Beer. Z fashion scény pak například Matildu Djerf.

Sluchátka se hodí ke všemu. Ať už k off duty model looku podle Belly Hadid, nebo ke skandinávskému stylu Matildy Djerf a Filipa Mouliera. Pokud chceš být ještě něco víc extra, jdi cestou weird girl aesthetic.

Je tiktoková „weird girl aesthetic“ budoucností módy?

by @lucinka_zicklerova

Když pomineme estetickou stránku, tak je na výkon samotných sluchátek AirPods Max spousta smíšených recenzí. Než je pořídíš pořádně si to rozmysli, není to nejlevnější záležitost.