Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Top podcasty pro (nejen) všechny holky v jejich twenties

V našich 20s toho řešíme hromadu – od vztahů až po kariéru a přátelství. Tyhle podcasty rozebírají témata, která se nám objevují v každodenním životě. Ať už se chceš zasmát, nebo poplakat, mám pro tebe výběr toho nejlepšího.

The Girls Bathroom

V tomto podcastu Sophia & Cinzia, celoživotní besties, které sdílejí společný kanál na YouTube, radí posluchačům v oblasti vztahů. V každém díle přečtou zprávu, kterou posluchač/ka zašle a situaci rozeberou do detailů. U podcastu se nejen pobavíš těmi nejšílenějšími příběhy, ale také se budeš cítit, jako kdybys byla na kávě s kamarádkou. Spoustu drbání, smíchu a vtipných příběhů o vztazích. Hodně příběhů je taky relatable a co je skvělé, že se střídají epizody o problémech kluků i holek.

Love Ya, Bye with Emma and Maggie MacDonald

Sestry Emma a Maggie MacDonald z Nové Anglie mluví o všem, co zajímá 20leté ženy. Věnují se tématům kariéry, budování brandu na sociálních sítích, péči o své tělo a mysl, rozebírají i spolubydlení, cvičení, a přátelství. Spolu se speciálními hosty odpovídají Emma a Maggie na všechny dotazy od fanoušků o budování značky, módě, cestování, vztazích a mnohém dalším.

We Met At Acme

Tento podcast je OG podcastem o randění. Moderátorka Lindsey Metselaar, která provádí podcastem, s tebou rozebere vše, co se vztahů týče. Dívá se na různé druhy attachement stylů, red flags, nebojí se mluvit o terapii a často si zve i licencované profesionály a odborníky na randění, ale i celebrity a influencery, kteří popisují jejich cestu za láskou. Podcast opravdu povzbuzuje sebevědomí žen přičemž ale nemaže med kolem pusy a říká věci tak, jak jsou. Mluví o moderním typu randění, kde se přepisují pravidla. Podcast je nejen dost poučný ale také vtipný a rozhodně udrží tvou pozornost po celou epizodu.

témy emy

Jeden z mých nejoblíbeněšjích podcastů pro ženy musí být témy emy od Emy Müller. V tomto intimní podcastu nahlédneš do hlavy ženě, která má schopnost popsat své emoce v syrové, a přesto poetické formě. O sebelásce, sebehodnotě a vnímání sebe sama jako ultimátní bohyně tě naučí ve svých čtvrthodinových epizodách. Co si pokaždé odnáším z poslechu je fakt, že jsme v tom všechny spolu a je úplně v pořádku o sobě pochybovat, ale je nutnost si umět připomenout, kdo jsi a čeho všeho jsi schopná. Jak říká Ema „Lebo krása je v hlave. A či som pekná alebo škaredá, je iba moja vec.“

Note To Self

Influencerka, která se stala podnikatelkou, Payton Sartain, založila svůj vlastní podcast Note To Self, který má sloužit k předání sesterkých rad. Payton rozebírá vše o podnikaní, každodenním životě, romantických i platonických vztazích, samotě a mentálním zdraví. Není téma, které by jí uniklo a její díly tě zaručeně budou bavit.

Call Her Daddy

Call Her Daddy známe nejspíš všechny, hlavně díky dílům s celebritami. Já bych chtěla ale vyzdvihnout jednu ze starších epizod, která se zabývá přátelstvími a jejich ztrátou poté, co se rozhodneš jít na vysokou a opustit své město. Přátelstvími, která nám zlomila srdce a nebo nám už nedělají dobře. Tento díl doprovazí motivační řečnice Mel Robbins, která ti dá spoustu užitečných poznatků a WOW momentů. Doporučuji také díl How To Become More Confident In Social Settings a How To Be Single and Happy.

Anything Goes with Emma Chamberlain

Samozřejmě všem doporučuju taky Anything Goes with Emma Chamberlain. Tahle holka nemá hype jen tak pro nic za nic. A pokud se čirou náhodou stalo, že jsi její podcast zatím neslyšel/a, určitě to musíš napravit. Emma je opravdu nadaná, co se týče vyjadřování svých myšlenek, dělá to pohotově a přesně. Jako by ti koukala do hlavy. U Emmy si vybereš z několika různých témat od dospívání, vztahů přes přátelství až po to, jak se postavit pochybnostem sám/sama o sobě. Po doposlouchání se budeš cítit pochopeně, budeš namotivovaný/á a hlavně budeš vědět, že tyhle věci se honí v hlavě nám všem.