Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Top affordable smartphony pro studenty a studentky

Bez smartphoneu se neobejdeš – ne každý si ale může dovolit nejnovější iPhone. Na trhu je naštěstí spousta možností, díky kterým dostaneš, co potřebuješ, a nemusíš dělat velké kompromisy. Tady je náš výběr.👇

HONOR Magic6 Lite

Nevšední design, odolná konstrukce, skvělý displej, plynulý výkon, dobrý foťák a působivá výdrž baterie. HONOR Magic6 Lite je cenově dostupný smartphone, který hodně vydrží. Jeho displej je opatřen technologií odolnou proti poškrábání s tvrzeným sklem a speciální ochrannou vrstvou, takže si jej jen tak klíči nebo mincemi nepoškrábeš. Na našem trhu je ve třech barvách – Midnight Black, Emerald Green a Sunrise Orange – a dáš za něj 9 790 korun.

OnePlus Nord N30 5G

Fajn volba s high-end features. Ostrý LCD displej smartphonu je dobrý pro gaming a jeho Qualcomm Snapdragon 695 čip a 8 GB RAM nabízí výkon, který je pro telefony v této cenové kategorii nadstandardní. Po straně má čtečku otisku prstů a bude podporovat nejnovější Android 14. Seženeš jej za 5 790 korun.

iPhone SE 2022

Dáš za něj kolem deseti tisíc korun, ale platíš za výkonný A15 Bionic (stejný je v iPhonu 13 a 14), díky kterému se dočkáš funkcí jako Smart HDR 4 nebo Magic Fusion, které umožňují doručit dobře vypadající fotky. Nicméně noční režim pro low-light situace nečekej. Telefon se odemyká přes Touch ID a je poměrně malý, ale pro člověka s menším budgetem, který je zvyklý na prostředí Applu, je ideální.

Galaxy A54

Kolem deseti tisíc korun dáš také za nový Samsung Galaxy A54, který se chlubí OLED displejem a dlouhou výdrží baterky. Hlavní foťák je stejný jako u Galaxy S23 a vede si dobře i v low-light prostředí. Procesor Exynos 1380 má slušný výkon a na výběr je několik barevných variant.

Motorola Moto G Stylus 5G

Tento smartphone dostaneš i s dotykovým perem, pokud potřebuješ on-budget telefon na zapisování nebo editaci fotek, jde o fajn volbu za cenu kolem 4 tisíc korun. Displej má 6.6 palce a garantován je pouze jeden update Android OS, ale dotykové pero vydrží nabité velmi dlouho a celkově jde o designově a funkčně solidní možnost.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.