Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Top 8 nekorektních animáků na Netflixu: Sex, drogy a sprostá zvířátka

Sex, drogy a sprostá zvířátka zabalená do cartoon hávu. Tak by se dala popsat většina nekorektních seriálů, které můžeš najít na Netflixu. Tohle je seznam těch nejlepších, u kterých "umřeš smíchy". A možná i znechucením...

Paradise PD

Představte si, že smícháte South Park, Griffinovi a Brickleberry – tak nějak by se dalo popsat Paradise PD. Podstata seriálu je založena na velmi nekorektním černém humoru, který si fakt nebere servítky. Jestli jsou některé seriály nevhodné pro děti a dospívající, Paradise PD není vhodný snad pro nikoho. I tak se jedná ale o jeden z nejzábavnějších kreslených animáků poslední doby.

F is for Family

Skvěle zpracovaný seriál, který dost naturalisticky popisuje život jedné americké rodiny v sedmdesátkách. Je to vlastně takový kreslený "Ženatý se závazky". Mimochodem – tvůrcem je slavný komik Bill Burr, to za zhlédnutí stojí, ne?

Tuca & Bertie

Jak vypadá kamarádství dvou třicátnic? Navíc když jedna z nich je bezstarostný tukan a druhá úzkostný ptáček zpěváček (jak jinak přeložit songbird??). Můžeš se těšit na nekonvenčně zpracovaný seriál, sledující jejich každodenní trable. Třeba když zapečou do dortu popel své babičky nebo jim utečou prsa! Must-see!


South Park

25 sérií plných nekorektního humoru a reakcí na aktuální dění ve světě. Cartman, Stan, Kyle a Kenny. Kdo nezná South Park, jako by nebyl.

Big Mouth

Netflixová lahůdka, která velmi vtipně a hlavně v totálně nekorektním kabátku popisuje období našich životů plné uhrů, hormonů, roustoucích prsou a chlupů, masturbace a semene.

Chicago Party Aunt

Novinka od Netflixu vypráví příběh Diane Dunbrowski, která žije život mottem yolo. Seriál je inspirovaný tweety herce Chrise Witaskeho. Pokud bychom hledali v českém prostředí postavu podobnou Diane, byla by jí určitě Simona z Comebacku.

Archer

James Bond není jediným agentem pod sluncem, dalším takovým bojovníkem je Sterling Archer. Atraktivní agent slavné tajné služby ISIS. Avšak Archer není jen tak obyčejným agentem. Místo toho, aby zachraňoval svět před zničením, raději utrácí většinu prostředků z konta přiděleného k čerpání při plnění misí za alkohol, stylové oblečení a hlavně za luxusní lehké děvy. Vše mu prochází jenom díky tomu, že jeho matka je šéfkou celé tajné organizace ISIS.

BoJack Horseman

Seznamte se s nejoblíbenějším koněm ze sitcomů devadesátých let, jen o dvacet let později. BoJack Horseman není seriálem pro každého, ale má své kouzlo, kterým si získal statisíce fanoušků po celém světě. BoJack je totiž takový Charlie Sheen, akorát negativně naladěný a s hlavou koně.