Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

TOP 5 trendů z Fashion Weeků, které musíš znát, abys zůstal/a in!

Nechceš zaspat dobu a přeješ si držet krok s trendy i během další sezóny? Pak bys měl/a vědět co všechno se tohle jaro událo na týdnech módy!

Red is the new black!

Po výrazné Valentino růžové se teď nejvíce trendy barvou stala červená. Na molech fashion weeků jsme ji mohli vidět v nekonečné řadě provedení od kabátů a sukní přes saka, kalhoty, šaty až po all-red outfity. A samozřejmě i streetstyle šel letos ruku v ruce s trendy přehlídek!

Masculine styling

Styling se v posledním roce moc nezměnil. Na scéně se objevuje nespočet stylů – scandi, 2000's i masculine a právě ten byl v rámci přehlídek výrazný.

Na podzim bys tak do skříně měl/a zařadit minimálně větší sako nebo kabát s rovným střihem a výraznými (přísnými) rameny! Dobrou volbou bude i celkový oblek, který poletí hlavně s kraťasy.

Baggy elegant džínovina

Baggy looks už jsou na scéně nějakou dobu. Letos jsme mohli postřehnout oversized džíny, doplněné o elegatní košile, kabáty, mokasíny či high-heels. Druhá jasná volba je dlouhá elegatní sukně z džínoviny.

Leather

Předposlední trend posledního roku je jednoznačně kůže a ta nás neopustí ani na podzim.

Můj tip: Kup si kožený trenchcoat!

2000's kabelky – by Prada

Konkrétní trend, který nám letošní fashion weeky přinesly, je Prada Moon Bag. Tu jsme mohli vidět v různých barvách a laděnou do 2000's stylingu, takže se připrav, že tuhle kabelku brzy uvidíme všude, i v levnějších upravených verzích v Zaře, H&Mku a dalších fast-fashion obchodech.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.