Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

TOP 5 mobilních her, kterými si zkrátit cestu do školy

Ranní jízda autobusem do školy, do práce nebo na úřad už nemusí být nudná! Zde je náš výběr TOP 5 mobilních her, které ti z cesty udělají zábavné dobrodružství.

MARVEL SNAP

MARVEL SNAP je jedním z největších překvapení mezi mobilními hity minulého roku. Jedná se rychlou karetní hru, která přebírá dobře známé mechaniky stavění balíčků z kompetitivních předchůdců, jako je Hearthsone nebo Magic The Gathering, a spojuje je s komiskovými hrdiny a padouchy světa Marvelu. Vítěz mnoha cen, jako je Nejlepší strategická hra a Průlomová hra roku, tě jistě zabaví, tak jako další miliony hráčů po celém světě. Hra se před necelým měsícem dočkala i vydání PC verze na Steamu, kde si od uživatelů vysloužila velmi kladné hodnocení.

ⒸNUVERSE

FROZEN CITY

Přišla doba ledová a s ní i boj lidstva o život. Jako hlava posledního města na Zemi musíš shromažďovat zdroje, vybudovat fungující základnu a obnovit společnost. V této nejnovější strategické hře od společnosti Century Games je tvým cílem pomáhat přeživším stavět město a bojovat s nekončící zimou v kombinaci s nedostatkem surovin. Při budování nové společnosti se budeš muset potýkat s mnoha rozhodnutími a obtížemi, abys udržel/a své lidi naživu. Hra je velmi zábavná a díky dobře fungujícímu deníku úkolů se v ní skvěle orientuješ. Frozen City má však jednu nevýhodu. Zejména v pozdější fázi hry se dlouho načekáš v podstatě u všeho, ať už je to stavba budovy, nebo těžba surovin. Jediným vysvobozením jsou mikrotransakce, ale i přesto ti můžu hru doporučit alespoň na vyzkoušení.

ⒸCentury Games

MIGHTY DOOM

Nejnovější počin společnosti Bethesda software přinesl zábavnou mobilní verzi kultovní hry DOOM. Takhle... sice to není úplně ten DOOM, jak si ho pamatujeme, ale je to dost zábavná a svižná hra. Běháš sem a tam, střílíš do všeho, co se pohne, nakonec porazíš bosse a dokončíš úroveň, ze které si s trochou štěstí odneseš nové vybavení. Hratelnost je rychlá a postupem času i dost náročná. Nepřátelé nejsou žádná ořezávátka a je uspokojivé s nimi bojovat. Zbraně jsou mocné a rozmanité. Co víc si přát?

ⒸBethesda Software

DC Heroes and Villians

Stará klasika v moderním kabátku. Spojuješ tři kameny stejné barvy, a porážíš tak nepřátelé. Princip, který můžeš znát např. z Candy Crush ságy je nyní zasazen do světa, kde tajemný puls připravil všechny komiksové postavy o jejich superschopnosti, čímž donutil hrdiny a padouchy spojit síly v křehké alianci a bojovat o své přežití proti záhadnému zlu. Čeká na tebe více než 150 misí a možnost postavit tým z více než 60 oblíbených postav ze světa DC Comics, včetně Batmana, Supermana, Jokera a mnoha dalších.

ⒸLudia Inc. - A Jam City company

Monument Valley 2

Pokračování vyhlášené logické hry Monument Valley, držitele prestižního ocenění Apple Hra roku 2014, nabízí nový příběh, ve kterém budeš provázet matku RO a její dítě na dobrodružství v tajemném údolí. Čekají tě rozkošné hádanky s architekturou, u kterých se budeš zároveň dovídat tajemství takzvané Svaté Geometrie. Monument Valley 2 úspěšně replikuje půvab původní hry a zcela jistě se jedná o jednu z nejlepších nízko-intenzitních mobilních puzzle her, které kdy spatřily světlo mobilních displejů.

ⒸUstwo

Co je tvoje nejoblíbenější mobilní hra?

Diskuze

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.

Co je tvoje nejoblíbenější mobilní hra?

Diskuze