Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

TOP 3: Nejočekávanější hry letošního podzimu

Chladné počasí, vítr a déšť – pro hráče videoher se jedná o ideální kombinaci. Tuto skutečnost si uvědomují i herní vývojáři, a proto je podzim tradičně nejoblíbenějším obdobím v roce pro všechny gamery. Během tohoto období totiž vychází řada nejžádanějších herních titulů a ani letos tomu nebude jinak. Na co se nejvíc těšíme se dozvíš v článku. 👇

Marvel's Spider-Man 2

Jedna z nejlepších superhrdinských videoher se v říjnu dočká velmi očekávaného pokračování. Vývojářské studio Insomniac Games si za první díl Marvel's Spiderman vysloužilo ocenění za nejlepší hru pro konzoli Playstation minulé generace. Druhý díl bude exkluzivně pro Playstation 5. Co je lepší než Spider-Man? Dva Spider-mani! V pokračování se ujmeš role dobře známého Petera Parkera i jeho parťáka Milese Moralese. Nebude chybět ani hlavní záporák Venom nebo tajuplný lovec Kraven.

Ⓒ Insomniac Games & Sony Interactive Entertainment

Vývojáři nám v posledním traileru ukázali vše, co si jen od takové hry můžeš přát. Od houpání se na pavučinách v centru New Yorku přes akrobatické souboje až po řadu bláznivých kostýmů pro oba Spider-Many.

Ⓒ Insomniac Games & Sony Interactive Entertainment

Cyberpunk: Phantom Liberty

Hra Cyberpunk 2077 byla nejočekávanější hrou roku 2020, po několika odkladech a potížích při vývoji však vyšla v neideálním stavu s širokou škálou technických problémů. Řada fanoušků byla z výsledného produktu zklamaná a hra zkrátka nedoručila to, na co se všichni těšili.

Ⓒ CD PROJEKT RED

Po téměř 3 letech od vydání přichází CD Projekt Red s druhým pokusem. Hra obdrží své jediné rozšíření s názvem Phantom Liberty a update 2.0, který má napravit vše, co se při vydání nepovedlo. Vývojáři slibují kompletní předělání herních systémů a opravu i těch nejmenších chyb. Jednou z hlavních postav nové kapitoly bude tajný agent ztvárněný hercem Idrisem Elbou. Na druhý nádech Cyberpunku se majitelé konzole Playstation 5 a Xbox Series X mohou těšit už 26. září.

Ⓒ CD PROJEKT RED

Call Of Duty: Modern Warfare III


Kultovní série Call Of Duty i letos nadělí hráčům další adrenalinem nabité pokračování této akční střílečky. Půjde o další fázi loňského dílu, tentokrát s podtitulem Modern Warfare III. Známá jednotka Task Force 141 v čele s fanoušky milovaným kapitánem Pricem se vydává zneškodnit tým ruských teroristů. Cíl je jasný, zajmout nebo odstranit hlavního antagonistu minulých dílů Vladimira Makarova. Kromě příběhové části se můžeme těšit i na nabitý režim pro více hráčů, který má přinést hned několik inovativních novinek.

Ⓒ Activision

Na jakou hru se těšíš ty?

Diskuze

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.

Na jakou hru se těšíš ty?

Diskuze