Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

TOP 10 momentů Survivoru CZ/SK 2024

Survivor je skoro za námi, jaké jsou podle mě top 10 momenty?

10. 5 minut slávy Adély Krejdlové

Že Survivor úplně není SuperStar, si v letošní řadě zjistila Adéla, která byla první vyřazenou kvůli tomu, že nepomáhala v kmeni a v soutěžích byla spíše zátěží. Svých 5 minut slávy si ale získala díky viral TikTok soundu „asi jsem se trošku přecenila“, když se začala litovat na první kmenovce. Ale kudos to her za to, že jako ostatní nevzdala duel proti Mikýřovi.

Adéla Krejdlová v reality show Survivor (2022 - současnost) - zdroj: TV Nova

9. Sebastianův emotivní odchod

Jeden z oprávněně nejemotivnějších dílů byl 10., ve kterém se zpěvák Sebastian rozhodl soutěž opustit, když dostal od Ondry Novotného zprávu, že se zhoršil zdravotní stav jeho otce, se kterým nemá dlouhodobě dobrý vztah, a který umírá na rakovinu.

Sebastian Navrátil v reality show Survivor (2022 - současnost) - zdroj: TV Nova

8. „Nečekaný“ podraz na Kristínu

Definující moment sloučení byla rozhodně hned první kmenovka, která určila, jak se bude vyvíjet zbytek soutěže. Příliš sebevědomá Kristína naprosto nečekala podraz a že by se hlasy mohly stočit směrem k ní, a kvůli novému twistu - nádobám osudu, se stala první porotkyní bez šance jít do duelu. Terč na jejích zádech byl ještě před sloučením však jasný díky fyzické schopnosti a duu s Tomášem.

Kristína Alexandra Hrbková v reality show Survivor (2022 - současnost) - zdroj: TV Nova

7. Ztratila teda Veroniku tu imunitu?

Jedna z hlavních záhad mnoha epizod před sloučením. Má teda ta Veronika imunitu, nebo nemá? Neměla! Ale to nepochopili ani mnozí diváci a musel to na streamu ujasnit moderátor Ondra Novotný. Veronice zakopanou imunitu při hurikánu skutečně odneslo moře, když byli účastníci evakuovaní. Každopádně údajná ztráta imunity byla jedním z hřebíků do Veroničiny rakve, která se zamotala do svých lží, a nakonec byla poslaná domů.

Nikola Kabátová, Veronika Sandholzová a Jana Zicklerová v reality show Survivor (2022 - současnost) - zdroj: TV Nova

6. Ornelliny geniální hlášky

She is a legend and she is the moment, okay? Ztrátu prostořeké Ornelly a Ráchel v jednom dílu jsem docela oplakal. Tahle show potřebuje někoho, kdo se pohádá pro nic za nic s Denisou kvůli tomu, jak se tváří. Díky, Ráchel. Ale primárně potřebuje někoho, kdo umí geniálně glosovat dění kolem hláškami. Je vidět, že Ornella je ze Štik natrénovaná a i za pár dílů nám dala plno hlášek jako: „To je fakt dement.“ nebo „Ta holka, já jí říkám skřetka.“

Ornella Koktová v reality show Survivor (2022 - současnost) - zdroj: TV Nova

5. Bizár duo Jack & Radek

Těžko by někdo hledal větší charaktery, než tyhle dva. Krev pili od začátku jak účastníkům a účastnicím, tak divákům a divačkám, ale v momentě, kdy se spojili dohromady, jsme teprve doopravdy zjistili, jak moc otravní dokážou být. Samozvaní strážci morálky a fair play Jack a Radek jsou rozhodně nezapomenutelnými figurkami československých reality shows srovnatelné s Dolli z Ruže pre nevestu.

Jack Hamid a Radek Polomik v reality show Survivor (2022 - současnost) - zdroj: TV Nova

4. WTF Iva odmítla skrytou imunitu?!

Tohle asi nečekal nikdo. Ani účastníci a účastnice, ani produkce, ani diváci a divačky, ani Ondra a možná ani Iva sama. Nejvíce wtf moment série je 100% odmítnutí skryté imunity, kterou za Ivu z vedlejšího kmene zahráli Pirát a Nikola. Tu šokovanému Ondrovi auditorka Iva odmítla s tím, že si chce zkusit duel, do kterého ji kmen poslal a Bandurko ji poslal z duelu domů. Mnozí ale spekulovali, že to byl celou dobu Ivin plán, aby mohla domů za svojí kočkou a udělat si miminko, jak řekla před pár kmenovkami.

Iva Skupnik v reality show Survivor (2022 - současnost) - zdroj: TV Nova

3. Mikýřova dokonaná pomsta

Pomsta je sladká a Mikýř ji vykonal perfektně. Po pokusu o jeho vyřazení poslal do poroty Mártyho se dvěma imunitami v kapse a brzy po něm poslal pryč ze hry i Piráta, kteří byli jeho nejbližšími spojenci a zároveň nakonec strůjci pokusu o jeho svržení, které ale schytala Jana.

Martin Prágr v reality show Survivor (2022 - současnost) - zdroj: TV Nova

2. Zahrané tři imunity na jedné kmenovce

Tohle se v americké verzi Survivoru stalo jenom dvakrát,a to má 46 řad (v řadách 34. - Game Changers a 40. - Winners at War). A Čechům a Slovákům se to podařilo hned ve 3. řadě, ještě k tomu s tím, že dvě imunity šly od jednoho člověka. Jelikož věděli, že jsou v ohrožení, zahráli Pirát a Tomáš obě imunity, které dostali od Mártyho za sebe. Jednu z nich jim sice zrušil díky svojí výhodě Radek, ale ani to je nerozhodilo a Pirát zahrál třetí imunitu, díky které poslali Radka do poroty.

Ondřej Novotný a Samuel "Pirát" Krištofič v reality show Survivor (2022 - současnost) - zdroj: TV Nova

1. Nepodařený blindside na Mikýře

Jo, blindsides má rád každý, a možná ještě víc, když terč blindsidu tento pokus přežije. V této řadě se po sloučení celý kmen obrátil proti Mikýřovi, a toho jako prvního zachránily nádoby osudu (nebo možná produkce, who knows) a domů odešla Jana. Ale jeho upřímný šok a zklamání z chování nejbližších spojenců byly reality TV gold. Pozdější pomsta, které jsem už dal 3. místo, byla pak už jen třešnička na dortu.

Martin "Mikýř" Mikyska v reality show Survivor (2022 - současnost) - zdroj: TV Nova

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.