Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

To nejlepší z předchozích MET GALA!

Nejprestižnější událost módního světa MET GALA se blíží. Proto se vrátíme trošku do minulosti a podíváme se na ty nejikoničtější momenty of all time!

Met Gala alias nejexkluzivnější událost roku, na kterou chce dostat pozvánku každá celebrita, se odehraje 1. května v Metropolitním muzeu umění v New Yorku, letos na počest zesnulého oděvního návrháře Karla Lagerfelda.

Než to ale přijde, můžeš si s námi připomenout ty nejlepší a nejikoničtější looky a momenty z předchozích ročníků.

Met Gala 2022 Memes Recap

@kubakohout_

Začneme loňskem. V tématu „Gilded Glamour“ nám své nejlepší modely představily Billie Eilish, Gigi Hadid, Blake Lively nebo Lizzo. velký poprask způsobila Kim Kardashian v šatech Marilyn Monroe.

Rok 2021 s tématem „The Anthology of Fashion“. Nejlépe oblečené celebrity se za tento ročník považují Kim Kardashian, Billie Eilish, Rihanna s Asap Rockym, Timotheé Chalamet nebo Lil Nas, ktery zvládl z jednoho outfitu udělat tři!

Ročník 2020 byl sice zrušený, ale v roce 2019 jsme mohli vidět krásných rób až až. Nejlépe oblečené celebrity v tématu „Camp: Notes on Fashion“ byli Katy Perry v Moschinu, Zendaya v šatech jako Popelka, Celine Dion, Jared Leto nebo třeba Lady Gaga, která z jedněch šatů nakonec udělala čtyři různé outfity.

2018 Met Gala byla za mě tou nejlepší! S tématem „Heavenly Bodies“, které má spojovat módu s katolickou vírou, si vyhráli snad všichni! Tady jsou ale favoriti, na které se prostě nedá zapomenout!

Nesmíme zapomínat ani na róby z předchozích let, které všem módním kritikům utkvěly v hlavě! Nejikoničtější look ale na sebe oblékla princezna Diana v roce 1996. Ten byl z dílny Dior.

Jaký look je tvůj fav? Dej nám vědět v diskuzi!

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.