Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Tipy na vánoční dárky pro sestru

Nemáš ještě nic pro ségru? Mám pro tebe pár tipů, které ti zachrání rodinné vztahy.

Vybrat ideální dárek není lehké a pro sestru to může být jěště těžší, speciálně, pokud už má všechno, co potřebuje. Tyhle gift ideas ale potěší i ty nejnáročnější sestry.

Makeup/skincare bag

I am sorry, ale koho z nás si napadne jen tak koupit novou kosmetickou nebo skincare taštičku? Většinu z nás ne. Vsadím se, že i tvoje sestra má tu jednu starou, která už nevypadá úplně nejlíp, takže nová pěkná taška je super dárek, který ji potěší.

Makeup bag

698,-

Makeup bag

324,-

Makeup bag

417,-

Něco do toho

Jestli svojí sestru fakt znáš, můžeš jí koupit oblíbený skincare produkt nebo i dekorativku. Kvalitní lip oil nebo lesk na rty není krok vedle. Zároveň i sérum (třeba to od La Roche-Posay na obnovu kožní bariéry) nebo nějaký pěkný krém na tělo či body spray je way to go. Určitě ale můžeš pořídit i nějaké beauty tools, jako je guasha nebo válečky.

La Roche-Posay Cicaplast B5

1288,99

lip oil

228,99

Sol de Janiero krém

366,-

face roller

435,-

Nebo taky můžeš místo dekorativky, dát něco na vlásky, protože to je taky skvělý nápad! Jestli nevíš co, tak tohle dárkové balení od Kerastáse, které má v balení šampón Bain Satin Riche, masku Masquintense a krém, který funguje jako tepelná ochrana a uhlazuje vlásky - Nectar Thermique. Všechny tyhle produkty jsou intenzivně vyživující, což je naprosto skvělý.

Ale pokud nemáš úplně na tohle budget, tak pěkné srunchies, které ti neničí vlásky jsou ideální.

Invisibobble gumičky

270,-

Kérastase Nutritive

2081,-

Digitální foťáček

Digitální foťák je skvělý dárek, ze kterého vytěžíš i ty, jelikož si můžete navzájem dělat pěkný fotečky. Na online bazarech jich najdeš spoustu, takže ani nemusíš kupovat nový.

Sluchátka

Asi každá ségra se pořebuje občas zavřít do své bubliny. Sluchátka jsou pro to ideální dárek. Obzvlášť taková, která dokáží dobře izolovat hluk kolem tebe, sedí v uších a vypadají dobře.

Sluchátka FIXED Pods Pro

1599,-

Sluchátka FIXED Buds Pro

1599,-

Charm bracelet

Jestli má tvoje sestra ráda šperky, tak se vykašli na klasické náušnice a najdi pěkný náramek, na který se dají dát charms. Nejvíc cool jsou za mě italian charms náramky, nejsou vůbec drahé, seženeš je na Etsy a ségra si na ně může přívěšky dokupovat a předělávat je podle vlastního vkusu.

Flaška na pití

Jestli sestra patří mezi girl boss busy life ladies, tak se může stávat, že občas zapomene na pitný režim, takže ji můžeš darovat malou připomínku, že pít (vodu!) je potřeba. Na internetu najdeš nespočet kvalitních lahví a rozhodně bych volila nerezovou nebo například Stanley cup, který je skvělý i do auta.

Aura flaška

777,-

Hydro flask

1099,-

Stanely tumbler

1179,-

Cute pyžamo

Pyžamo je taky věc, kterou si většina z nás sama nekoupí, ale je fajn, když ji dostaneme. Krásný set kvalitního pyžama je totiž skvělý a thoughtful dárek. Věř mi, i když tvoje sestra chodí spát v pět let starém oversized tričku, tak z tohohle dárku bude jásat. A jestli k tomu chceš něco přidat, tak pořádné chlupaté papuče!

Pokud znáš svojí sestru, tak pro tebe nebude tak těžké něco vybrat, ale rozhodně bych se zaměřila přesně na tyhle praktické věci, které ti udělají každodenní život o trošku hezčí.

Zdroje fotek : Pinterest