Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Tipy na usnadnění tvého života s MacBookem Air 15"

MacBook Air je ideální pro studenty i pracující. Je nabízen ve čtyřech barvách a dvou velikostech, každý si tak vybere takový, který mu bude sedět nejvíce. Navíc se chlubí i skvělou baterií, která ti vydrží na celý den, a nechybí ani supervýkonný Apple čip M2. Pojď se podívat na to, jak ti MacBook Air 15" může usnadnit život.

Kde MacBook Air 15" koupit?

Skvělý výběr a podporu nalezneš na iWant. Pokud ses navíc rozhodl/a, že chceš přejít z Windows na Mac, do iWant stačí přinést svůj starý počítač a získáš výkupní bonus minimálně 4 000 Kč. K tomu pak máš 30 dní na vyzkoušení, Microsoft 365 na rok a první asistované spuštění, a to vše zcela zdarma.

Jak ti MacBook Air 15; usnadní život?

Váha

S MacBookem se velmi jednoduše manipuluje, je totiž velmi lehký a tenký a jednoduše se ti tak vejde do batohu i kabelky. A to, aniž bys to zásadně pociťoval/a na váze, kterou nosíš na zádech.

Siri

Siri je osobní asistentka, která ti cokoliv vyhledá, zorganizuje, nebo za tebe dokonce pošle zprávu a zavolá tvým přátelům. Ráda si s tebou ale také o čemkoliv popovídá či zachatuje.

iCloud

S iCloudem ti určitě nehrozí, že by se ti ztratila nějaká data. Můžeš zde totiž automaticky zálohovat vše, včetně fotek, dokumentů nebo třeba písniček. Tvé cenné soubory tak budeš mít vždy po ruce.

Zdroj: iWant

Widgety na ploše

Díky widgetům si na svém počítači určíš, co se ti na ploše bude zobrazovat na prvním místě. Můžeš tak upřednostnit třeba e-maily.

Klávesové zkratky

Klávesové zkratky nikdy nebyly jednodušší než na MacBook Air 15". Jsou velmi rychlé a jednoduše zapamatovatelné. Pokud si s nimi nevíš zprvu rady, nevěš hlavu, na stránkách Apple najdeš podrobné vysvětlení.

Kompatibilita s ostatními Apple produkty

Vlastníš iPhone, iPad nebo třeba Apple Watch? Všechny produkty jsou spolu kompatibilní a veškerá data se ti tak přenesou na zbytek tvých zařízení. Nemusíš se proto bát, že bys třeba musel/a něco ručně kopírovat nebo dohledávat.

Tak co? Pořídíš si svůj MacBook Air 15"? Kupuj zde!