Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Tipy na fajn fitka v Praze

V Praze jsou desítky fitek, které nabízejí nejrůznější slevy a výhody. Které si vybrat? Přinášíme ti přehled fajn fitek, které určitě stojí za návštěvu.

Přehled deseti fitek v Praze, které stojí za návštěvu

John Reed

John Reed je vyhlášené fitko na Karlově náměstí, do kterého chodí mnoho influencerů. Má krásné a velké prostory, ale je zde vždy odpoledne i večer velmi plno. Nabízí i různé skupinové lekce. Výhodou je, že je fitko otevřené 24h denně celý rok. Měsíční členství pro studenty začíná na 900 Kč. Multisport kartu bohužel nepřijímají. Za zkušební trénink se pak platí 350 Kč.

Síť Form Factory

Form Factory je nejrozsáhlejší síť fitek v Praze a její výhodou je dostupnost v každé lokalitě. Některá fitka jsou zbrusu nová, ale jiná naopak velmi stará. Některá se dokonce pyšní bazénem, saunou i vířivkou. Fitka přijímají Multisport kartu, měsíční členství pro studenty začíná na 1 090 Kč a jednorázový vstup pak stojí 350 Kč.

Synergy

Synergy je fitko schované u Cinestaru na Andělu. Nabízí luxusní interiér, saunu i vířivku. Přijímají zde Multisport kartu, jinak vyjde jeden vstup na 270 Kč a měsíční členství začíná na 1 700 Kč. Když na recepci uvedeš, že jdeš na zkušební lekci, první vstup budeš mít zdarma.

Factory Pro

Factory pro je síť fitek, které nabízejí své služby na Smíchovském nádraží a na Hradčanské. Na Smíchovském nádraží mají k dispozici i wellness a masáže. Přijímají Multisport kartu. Měsíční členství pro studenta dělá 990 Kč, první vstup stojí 100 Kč a další jednorázové vstupy pak studenty vyjdou na 250 Kč.

Next Move

Next Move se nachází v Holešovicích, na Vinohradech a v Karlíně. Nabízí i skupinové lekce, jógu či tréninky s trenéry. Fitko nabízí první vstup zdarma, ale nepřijímá Multisport karty. Nevýhodou je také poměrně vysoká částka za měsíšní členství, které začíná na 1 990 Kč. Za jednorázové vstupy zaplatíš 350 Kč.

DrFit

DrFit se nachází na okraji Prahy v Řepích a v Horních Měcholupech. Pobočky jsou otevřené 24/7 a výhodou je, že nikdy nejsou příliš plné. Fitko přijímá Multisport kartu a jakožto nový zákazník také můžeš získat deset dní cvičení zcela zdarma a velkou výhodou je i cena. Studenta vyjde roční členství jen na 5 900 Kč. Jednorázový denní vstup pak stojí 200 Kč.

Hammer Strength

Hammer Strength má pobočky v pražské Libni a na Lukách. První vstup je zdarma, když to nahlásíš na recepci. Poprvé tě také provede trenér a ukáže ti, jak se pracuje s jednotlivými stroji. Fitko přijímá Multisport kartu, ale nenabízí žádné studentské slevy. Měsíční členství vyjde na 1 250 Kč.

Xplore fitness

Xplore fitness se nachází v samém centru Prahy v ulici Na Příkopě a pyšní se svými rozlehlými prostory. Nabízí skupinové lekce i masáže. Přijímá Multisport kartu a nabízí studentské slevy, ale pouze u jednorázového a dvouměsíčního vstupu. Jednorázový vstup studenta vyjde na 190 Kč a dvouměsíční na 2 500 Kč.

Železná koule

Železná koule se nachází na Národní tříde, v Holešovicích a ve Strašnicích. Nabízí tréninky se zkušenými trenéry a cviky specializuje na práci s kettlebellem a velkou činkou. První vstup je zdarma a cena členství se pak odvíjí od počtu tréninků za týden. Dvakrát týdně za tři měsíce stojí 5 600 Kč. Studentské slevy bohužel nenabízí a kartu Multisport nepřijímají.

ONEGYM

ONEGYM se nachází v Nuslích vedle Arkád a nabízí velmi moderní stroje i skupinové lekce. Přijímá Multisport kartu, má otevřeno 24/7 a měsíční členství stojí 1 000 Kč. Studentské slevy bohužel nenabízí. Jednorázový vstup stojí 200 Kč.

Máš také nějaký tip na super fitka? Poděl se s námi!