Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Tipy na dárky pro ty, co jsou „always busy a on the go“

Ho ho ho, Vánoce se blíží. Pojďme si ukázat pár tipů na dárky pro lidičky, kteří stále někde trajdají a pořád pracují.

Každý z nás má ve svém životě člověka, který neustále někde trajdá, řeší pracovní záležitosti a pije u toho kafe. Takovým člověkem v mém životě jsem například já sám, akorát místo kafe piju zelený čaj.

Blíží se Vánoce, Štědrý den, dárečky a tak, ale ty nevíš, co takovému člověku nadělit pod stromek? Nech mě ti pomoct, ztracený človíčku.

Znovupoužitelný hrnek

Jak už jsem psal, pokud je tvůj život práce za pochodu, určitě se ti hodí i znovupoužitelný hrnek. Ono dát si pět kafí za den je jedna věc, druhou je, kolik zbytečného odpadu papírové kelímky tvoří. Vhodným dárkem tak může být třeba KeepCup, který vyrábí několik druhů znovupoužitelných hrnků, stačí si pouze vybrat ten pravý.

Keep Cup

Brýle

Ať už proti slunečním paprskům , nebo modrému světlu při dlouhých hodinách strávených koukáním do počítače či telefonu, brýle jsou vždy super doplňkem a dárkem. Navíc chrání oči před monitory a možným vysycháním, také krásně doplní tvůj outfit. Skvělé vyrábí značka IZIPIZI nebo CHPO.

Sluneční brýle Izipi

990,-

Brýle proti modrému světlu Izipi

990,-

CHPO sluneční brýle

799,-

Peněženka SECRID

Peníze se musí točit a mít je kde nosit je základ. Hlavní je, aby se ti do peněženky vešly všechny možné kreditky i debitky, věrnostní kartičky a tak dále. SECRID peněženky jsou kompaktní a vejdou se do každé kapsy i ledvinky.

Sacrid peněženka

1690,-

Hodinky

Jasný, chápu, žijeme ve 21. století, tak proč by člověk, který tráví svůj čas na počítači a telefonu, potřeboval hodinky. Jenže hodinky už dávno neslouží jen jako pomocník k určení času, ale i jako doplněk. Mít hezké hodinky je zkrátka parádní věc, navíc stejně jako brýle mohou hezky doplnit outfit. Za mě určitě CHPO Chiro Gold LARA nebo CHPO Harold.

CHPO hodinky

1349,-

Teplá čepice

Venku už je zima, sem tam padá sníh, a tak může člověk při tom trajdání občas trochu promrznout. Proč nedarovat hezkou zimní čepici?

MAKIA black beanie

841,-

Tipy na dárky pro TikTok girls

by @adelakutilova

Péče o vlasy a vousy

Pokud trávíš život na cestě a po kavárnách, nestíháš zkrátka věnovat hodiny péči o svoje bujné kadeře a vous. I my chlapi ale máme rádi svou kosmetiku a rádi vypadáme dobře. Jestli máš tedy ve svém životě vytíženého muže, sáhl bych po pánské kosmetice od Uppercut Deluxe.

Pánská kosmetika Uppercut

498,99

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.