Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Tipy na dárky pro design lovers

Jaké jsou aktuálně nejvíc HOT kousky, které by tobě nebo tvým blízkým neměly doma chybět? Přináším ti originální tipy na dárky pro absolutní design lovers, jako jsem já!

STOLEK JEAN

Najít krásný konferenční nebo noční stolek, který bude kvalitní a nadčasový, je zcela jistě oříšek. Atelier Monday má ve své nabídce právě onen dokonalý kousek, který probudí tvůj domov. Pro svůj minimalistický tvar se hodí téměř kamkoliv! Ideální vánoční dárek, díky kterému na tebe obdarovaný nikdy nezapomene.

VÁZA BY LUKÁŠ NOVÁK

Přiznej se, kdo tajně netouží po váze či skleněném hrnečku od Lukáše Dvořáka... Lukáš tvoří nejen krásné vázy všech možných tvarů, ale zakoupit si u něj můžeš i originální skleněné, nástěnné dekorace. Takový hrníček je ideální jak pro studené latté, tak horkou čokoládu. Pokud nerad/a dostáváš praktické dárky, tady udělej výjimku.

SKLENIČKY

Abys mohl/a hostovat ty nejlepší theme parties, přej si k Vánocům cool skleničky! Následně můžeš uspořádat tematický photoshoot. Nejenže budou na fotkách sklenky vypadat skvěle, navíc také upoutají pozornost. Kde jinde bychom se měli inspirovat než v naší milované Kodani. Mým tipem pro tebe je dánská značka Fabrek, která prodává právě takové skleničky, jaké má každá scandi girl doma.

POVLEČENÍ

Nepodceň sílu kvalitního a příjemného povlečení. Já osobně nedám dopustit na českou značku Leejan, která nabízí poměrně širokou škálu minimalistických designů. Taky doporučuji značku TEKLA, která se nebojí výraznějších barev a často spolupracuje se streetwearovými značkami. Za mě nádherně pohodlný dárek, který využije opravdu každý z nás.

DRINK MASTER

Jestli už jsi svůj domov vybavil/a novými skleničkami, pak ještě koukni na správnou barmanskou výbavu a povyš své koktejlové party na vyšší level. Taková míchátka s originálním designem nahrazujícím stará dobrá paraplíčka jen tak někdo k Vánocům nedostane. Originalita zaručena. Pro celou barmanskou výbavu koukni na značku Gigi&Tom.