Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Tipy na dárky: Dej pod stromeček elektroniku

Vánoce jsou už za rohem, a pokud ještě nemáš všechny dárky vyřešené, nebo chceš udělat radost sobě, určitě nezklameš novými smart devices.

Elektronika je vděčný dárek, udělá radost každému, spolehlivě tě zabaví na vánoční svátky a do nového roku vstoupíš s novou hračkou, která ti pomůže vyplnit volný čase, ale spolehlivým pomocníkem ti bude i v práci nebo tvých koníčcích.

Už nikdy nic neztratíš

Pokud se tobě nebo blízkému člověku, kterého chceš obdarovat, daří neustále zapomínat a ztrácet věci, zachránit krk vám může nový Samsung Galaxy SmartTag2, který jednoduše připneš k cennosti, a když ji ztratíš nebo někde založíš, v pohodě ji zase najdeš. Chytrý gadget má baterku až na 500 dní, a díky certifikátu IP67 hodně vydrží. Je možné ho prozvonit, když už je člověk na místě, nebo jej i propojit s chytrou domácností a ovládat ji jedním stisknutím.

Budeš kreativnější

Pokud chceš udělat radost člověku, který si rád skicuje, zapisuje, baví ho grafický design nebo cokoli, k čemu se hodí tablet s velkou obrazovkou, bude mít radost z tabletu Samsung Galaxy Tab S9 FE+. Pořídit jej můžeš ve čtyřech barvách – šedá, zelená, stříbrná a fialová. Vydrží celý den a jeho displej má nižší vyzařování modrého světla, což je super úleva pro oči při práci na něm.

Budeš mít klid

Zavřít se, dát si do uší sluchátka a být jen sám pro sebe, nebo se prostě jen na rušném místě trošku odizolovat a užívat si hudbu. To můžeš dopřát svému blízkému, když mu pořídíš sluchátka Galaxy Buds FE. Ta mají režim aktivního potlačení šumu, design sluchátek navíc skrývá silnou baterii s výdrží až 8,5 hodin, takže se můžeš nerušeně zaposlouchat na celé hodiny. Koupit jdou v barvách Graphite a Mystic White.

Budeš mít po kapse vše, co potřebuješ

Vlajková loď od Samsungu – Galaxy S23 FE – je hodně hezký dárek. Krom skvělého výkonu a výdrže baterky má totiž i super foťák. Telefon má ochranné sklo Corning Gorilla Glass 5 a díky vysokému stupni krytí IP68 odolá prachu i dešti. Osmijádrový procesor zvládne hraní her i sledování a natáčení videí. Baterka s kapacitou 4 500 mAh vydrží až 69 hodin poslechu nebo 22 hodin sledování obsahu. Hlavní foťák má rozlišení 50 Mpx, disponuje trojnásobným zoomem a nabízí funkci nočního focení s bohatými barvami i ostrým detailem, i když je málo světla.

Tak co vybereš?

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.