Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

TIPY: Kam zajít v létě v Praze s přáteli?

Jsi z Prahy nebo se v létě jen do Prahy chystáš na návštěvu a dochází ti nápady, kam se vydat? To vůbec nevadí! Společně s tyčinkou Corny ti přinášíme plno tipů, díky kterým se určitě nudit nebudeš.

Šlapadla

Šlapadla se pomalu ale jistě stala jednou z dominant Prahy. Vyraz i ty na hodinovou jízdu za půjčením normálního šlapadla, labutě nebo třeba auta. Čtyři osoby zaplatí za hodinu jízdy 400–600 Kč, podle druhu šlapadla. A aby ti nevyhládlo, tak si určitě přibal do tašky tyčinku Corny.

Prokopské údolí

Prokopské údolí je super spotem, který se nachází na Praze 5. Nabízí spoustu možností pro volnočasové a outdoorové aktivity. S přáteli zde můžeš například provozovat pěší turistiku podél jezera, fotit se anebo si užít piknik. V tvém piknikovém košíku určitě nesmí chybět ani skvělá banánová Corny.

Střelecký ostrov

Střelecký ostrov se nachází v samém centru Prahy u Palackého mostu a pyšní se skvělými výhledy na historickou část města. Můžeš se zde projít, zahrát si beach a na vlastní nebezpečí si pohladit nutrie.

Žluté lázně

Žluté lázně jsou super relaxačním místem na Praze 4. Jedná se o místo otevřené všem druhům sportů. Zahrát si zde můžeš beach, vykoupat se anebo jen relaxovat a slunit se.

Kampa

Kampa je krásný ostrůvek uprostřed Vltavy, který nabízí nádherný výhled na Pražský hrad a Karlův most. Je také kulturním centrem a nalezneš zde několik galerií a muzeí. Také je zde možnost pronajmou si kajak nebo paddleboard.

Hostivařská přehrada

Hostivařská přehrada je přírodní rekreační oblast na okraji Prahy. Ideální je jak pro plavání, tak pro windsurfing nebo kitesurfing. Nechybí zde ale ani možnost půjčit si šlapadlo, kánoe nebo veslici. Místo nezklame ale ani milovníky pěší turistiky a cyklistiky.

Letohrádek a obora hvězda

Letohrádek Hvězda a přilehlá obora Hvězda nabízí návštěvníkům krásnou přírodu, historickou architekturu a různé aktivity. Můžeš navštívit historický letohrádek, který byl postaven v 16. století, projít se samotnou Oborou či třeba pozorovat zvěř.

Valdštejnská zahrada

Valdštejnská zahrada se nachází na Malé Straně a je součástí krásného Valdštejnského paláce. Je ideálním místem pro procházky, ale nadchne i milovníky botaniky, jelikož zde mohou navštívit skleník plný exotických rostlin.