Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla
Zdroj: Vivo

Tip na smartphone: Nové Vivo má skvělý výkon a design za low budget

Pokud chceš nový telefon a hledáš nějakou pecku za skvělou cenu, tak pro tebe máme fajn tip.

Od tohoto týdne je na našem trhu k dispozici Vivo V40 SE – smartphone, který za výrazně nižší cenu nabízí vlastnosti obvyklé spíš pro dražší telefony z řad vlajkových lodí. Mimo jiného má kvalitní Ultra Vision AMOLED displej, fialové a černé provedení, dvojici stereo reproduktorů a širokoúhlý foťák.

VIVO V40 SE

Smartphone je určen zejména pro mladou generaci, která hledá výkon, kvalitu a stylový design. Takže přesně pro tebe!

Čím nový V40 SE zaujme?

V40 SE se pyšní kvalitním Ultra Vision AMOLED displejem s frekvencí 120 Hz, takže ti všechno poběží krásně smooth, a nebude se ti to sekat. Samozřejmě jeho stylový design je dalším lákadlem, ať už si zvolíš jakoukoli barvu. Fialová varianta využívá materiál Eco Fiber Leather s ošetřením proti skvrnám. Já osobně bych si vybral tu elegantně černou!

Zdroj: Vivo

Vivo V40 SE má čipset Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2 a baterie má kapacitu 5000 mAh, což ti zaručí dlouhou výdrž a rychlé nabíjení díky technologii FlashCharge!

A ještě než ti řeknu, kolik stojí, tak ti musím napsat o nadupaným foťáku, kterým V40 SE disponuje. Přední fotoaparát má 16MP, což je celkem dost. Ze tří foťáků má ten hlavní 50MP a 8MP má ultraširokoúhlý, takže cokoliv, co vyfotíš, bude ve vysoký kvalitě.

Cena

Tuhle novinku teď v akci pořídíš za 5.999,- korun (u vybraných prodejců s kódem vivo1000) a jako dárek dostaneš nabíječku FlashCharge s výkonem o 44W. Nemusíš mít strach, že bys ji pak pořídil*a po skončení akce nějak výrazně dráž, poté bude za 6.999,- korun.

Soutěž!

Málem bych zapomněl, Vivo spouští soutěž Vivo PASS, kde můžeš vyhrát zájezd na zápas Česka s Portugalskem. Stačí, když si pořídíš telefon V40 SE a zaregistruješ se do soutěže. Každý týden losují, a vyberou dva lidi, kteří vyhrají tenhle zájezd pro dvě osoby.

Tak neváhej a pořiď si tenhle nadupanej telefon a zapoj se do soutěže!

Zdroj: Vivo

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.