Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

TikTok účty, které sledovat, pokud chceš vědět více o módním průmyslu

Pro milovníky módy nebo jen pro ty, co se chtějí trošku vzdělávat, mám pár účtů na TikToku, které se vyplatí sledovat.

Módní průmysl se neustále mění a někdy je těžké všechny změny sledovat. Spoustu informací se ale dozvíš i na TikToku, a zabiješ tak dvě mouchy jednou ranou – studium i zábavu.

Jaké YouTube kanály sledovat, pokud se chceš věnovat módě?

@luciezicklerova

@fashionoverd0se

Začneme trochu oddechově. Tenhle profil se soustředí hlavně na runway shows různých designérů, což je jeden z nejlepších způsobů, jak poznat daného návrháře a mít nakoukané jeho přehlídky.

@oldfashioneditorial

Není to úplně klasický profil, kde najdeš shows nebo nějaká zajímavá fakta, ale spíš archiv starých módních časopisů a jejich geniálních photoshoots. Je to za mě skvělý zdroj inspirace, ať už tě na módě baví cokoliv. A rozhodně je fajn podívat se na editoriály minulosti.

@wlasry

Tohle je profil pro všechny, které zajímá, kde a jak značky hledají materiály a vyrábí své kousky. Je to zajímavé téma, které rozšíří tvou knowledge fashion průmyslu.

@why_wear_that

Tohle je absolutně jeden z mých nejoblíbenějších profilů na fashion TikToku. Najdeš tu všechno možné od praktických rad až po rozebírání módy v pop kultuře. Zároveň ti udrží přehled o kauzách či tématech, která se zrovna řeší.

@bigstreetfits

Hledat inspiraci v českých ulicích není úplně lehká věc. Jestli tě ale baví street style z fashionweeku, tenhle profil tě bude bavit – najdeš tu videa lidí, kteří popisují své outfity. Nejedná se o basic checks, ale o inspirativní looky od lidí z celého světa.

@hotfashiontakes

Last but not least je tenhle účet, který se rozhodně bude aktivně podílet na tvém vzdělání v módních kruzích. Najdeš zde návrháře z celého světa, kteří si zaslouží pozornost, a také fashion kousky, které nejsou tolik známé veřejnosti. Jedná se o okruh, ve kterém se budeš cítit, že opravdu víš víc než ostatní.

Jestli máš také své oblíbence, tak se o ně s námi poděl!