Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

TikTok trend: Cold girl make-up look

Beauty influenceři na TikToku se inspirovali chladným počasím a vymysleli nový make-up look, takzvaný „I am cold“ look. Jak ho můžeš docílit i ty, se dozvíš v článku.

Here we go again, další beauty trend na TikToku! Tentokrát našli beauty influenceři něco pozitivního na zimě a vytvořili specifický zimní make-up look!

Jako první s tímto lookem přišla Zoe Kim Kenealy. Možná už ji znáš jako tvůrkyni jiného beauty trendu, brečícího make-up looku. Ano, na TikToku se stane beauty trendem opravdu cokoliv.

Cold girl look obsahuje hodně silnou vrstvu tvářenky, což symbolizuje mrazem ošlehané tváře. ❄️ Kromě toho ti taky dodá pocit, že jsi main character nějaké vánoční romantické komedie!

Jak takového looku docílit?

Budeš potřebovat spoustu tvářenky, klidně i více druhů. Nezapomeň ji nanést i na nos a klidně i kolem rtů, ať docílíš pořádně promrzlého looku. Taky se ji neboj pořádně vrstvit!

Já ti z vlastní zkušenosti doporučuji tuhle: 👇

RARE BEUTY soft pinch tekutá tvářenka

590,-

Dále pak Zoe doporučuje použít matný make-up, aby tvoje pleť vypadala suše, stejně jako tomu je v zimě.

Zbytek už je jenom na tobě! Můžeš dodat stříbrný highlighter nebo třpytivý stín do koutku oka a look si upravit přesně podle toho, jak se rád/a maluješ! Pak už stačí jen nasadit klapky na uši nebo čepici, pořádně se nabalit a můžeš vyrazit na zimní date! ⛄️🧣

Tady najdeš další inspo:

Vyzkoušel/a jsi už tenhle trend? Dej nám vědět do diskuze!