Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

The summer to remember: Vyhraj lístky na festivaly s Magenta Moments

Léto je tady a s ním i Summer of Joy, Youth, Freedom, které bude plné hudby, festivalové nálady a good vibes. T-Mobile ti navíc nabízí možnost se podívat na některé zahraniční akce úplně zdarma!

T-Mobile si i na letošní léto připravil spoustu nezapomenutelných hudebních a kulturních akcí včetně řady festivalů. Dobrá zpráva je, že si tvoje summer to remember můžeš užít i zdarma - pražský event na Stalinu je totiž úplně free, a díky Magenta Moments můžeš vyhrát lístky i na festivaly v zahraničí.

Rozsvítíme Prahu

Už 27. června nesmíš chybět u metronomu na Letné, kde tě čeká odpoledne a noc pod taktovkou Electronic Beats. Těšit se můžeš na řadu DJ’s, jako je Horsegiirl, Theya, Kaa Glo nebo Ascendant Vierge a vstup je navíc zdarma. Víc informací zjistíš na FB eventu.

FB události

Co dalšího tě čeká?

Kromě Prahy můžeš vyrazit i do zahraničí, a to díky programu Magenta Moments, který ti nabídne free lístky na festivaly. Hrát můžeš o české Colours of Ostrava, maďarskou Inotu, slovenský Lovestream nebo třeba vyrazíš na Paradies Garten do Rakouska. Na nich tě čekají jména jako Lenny Kravitz, Tiesto, Queens Of The Stone Age, Rita Ora nebo 50 Cent.

Fun fact: V T-Mobile appce si můžeš udělat kvíz, který ti prozradí, který z fesťáků ti sedne nejvíc.

Jak soutěžit?

Podmínkou je být zákazník nebo zákaznice T-Mobile. Pak už je to easy. Stačí, když se zaregistruješ v appce Můj T-Mobile, a vybereš, na který festival chceš jet. Pak už jenom čekáš na výsledek, který bude dostupný nejpozději 28. června.

Good luck!

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.