Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Telescopic Lift: Jediná řasenka, kterou potřebuješ

Jestli stále hledáš řasenku, která ti řasy prodlouží, natočí a dodá jim výrazný objem, jsi na správné stopě! L'Oréal Paris uvedl na trh novou řasenku Telescopic Lift s unikátním kartáčkem a složením obohaceným o ceramid, kterou jsme v redakci museli otestovat i my!

Přestože nejsem typ holky, který by se vyžíval v make-upu, na produkty ze své kosmetické taštičky mám dost vysoké nároky. Každé ráno chci být namalovaná za pět minut a k tomu potřebuju kosmetiku, se kterou se mi bude dobře pracovat. V tom mi vyhovuje právě nová řasenka Telescopic Lift se svým unikátním kartáčkem a speciálním způsobem použití. Než se ale vrhneme na to, jak řasenku správně nanést, pojďme vyzdvihnout to, co ji dělá jedinečnou! 👀

Co od řasenky Telescopic Lift můžeš čekat?

  • až o 5 mm delší řasy
  • objem, natočení a pěkně oddělené řasy
  • technologii fixace tvaru

L'Oréal Paris vytvořil řasenku, která svými vlastnostmi strčí všechny ostatní do kapsy. Má totiž vše, co od řasenky můžeš chtít. Disponuje kartáčkem se zpětně zahnutými štětinkami, řasy ti prodlouží, natočí a dodá jim výrazný objem. Je příjemná, hodně pigmentovaná a nedrolí se, což vnímám jako velké plus! Součástí složení je navíc ceramid, díky kterému řasy krásně drží tvar po celý den.

Make-up inspo podle tvého znamení

@elvihradilkova

Jak na správnou aplikaci řasenky?

Jak už jsem zmínila, řasenka Telescopic Lift má také speciální způsob použití. Při nanášení začni plochou stranou kartáčku, která řasy obalí pigmentem a natočí. Pak pokračuj hranou kartáčku, která ti řasy krásně pročeše a oddělí. Dodá jim také objem a délku. Strany můžeš samozřejmě střídat podle potřeby, což se mi osvědčilo nejvíc!

A co na řasenku říkají ostatní holky z redakce?

Terka Švehlová: Má dobře tvarovaný kartáček, který řasy natočí a dodá jim objem. Řasenka zvýrazní řasy, a to přirozeně už po prvním nanesení, a je proto ideální pro hektická rána, kdy nemáš čas nanášet tři vrstvy. Navíc má skvělou pigmentaci! Pokud hledáš doopravdy černočernou řasenku, toto je správná volba! Dávám jí 9,5/10.

Evel Beníšková: Dělá pěkný objem, řasy moc hezky zvýrazní i zvětší a nedělá ošklivé hrudky! Štěteček je opravdu jemný a dá se díky němu s řasami příjemně pracovat. Overall 9,5/10.

Terka Štěpánková: Řasy prodlouží, zhustí, zvedne a ani k tomu není potřeba lash curler, což beru jako obrovské plus. Potenciální minus je, že na štětečku je velké množství produktu, což má tendenci řasy slepovat dohromady, ale na druhou stranu netvoří kousky, dá se hezky vrstvit a oči opticky orámuje. Navíc je velmi příjemná, skoro není cítit, že na řasách něco mám. Je taky hodně pigmentovaná a výrazná, pro drama look úplně ideální. Za mě 9/10.

Markét Suchá: Má skvělý štěteček! Nemám ráda takové ty husté, které slepují řasy. Tento je plastový a řasy naopak hezky odděluje. Stačí mi nanést jednu až dvě vrstvy a řasy vypadají hezky, přirozeně a drží tvar. Overall 9/10.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.