Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Supreme a Skittles? Čepice i repráky!

Nevídaná kolaborace Supreme®/Skittles® dnes v prodeji!

Značku Skittles asi netřeba představovat. Oblíbená sladkost z dětství navázala kolaboraci, a to právě se Supreme! Pojďme se na to mrknout.

Kolují zvěsti, že se tahle spolupráce nedostane na evropský e-shop. Budeme doufat v opak.

Supreme®/Vans® Old Skool

Začneme zlehka. Jako každý rok vycházejí ve spolupráci i Vansky. Proto –⁠⁠ jako každý rok –⁠ pozor. Žádný potenciál profitu až do příštího léta, prodáte je stěží. Za mě určitě ne. Retail čítá 98 €.

Supreme®/Skittles®/Mitchell & Ness® Varsity Jacket

Tady najdeme dokonce dvě spolupráce na jednom kusu oblečení! Retail krásných 298 $. Tahle bunda se určitě vyplatí a má potenciál na profit, ale jen v černé barvě a jako vždy jen ve velikostech XL a XXL. Profit hned po releasu odhaduji kolem 100 $ up.

Supreme®/Skittles®/New Era® Beanie

Začíná zima a s ní přichází i čepice. Ty kupuj zase jen v černé barvě. Profit nebude nějak extra velký, a tak doporučuju quick flip = koupit a hned prodat. Retail jen 40 $.

Supreme®/JBL® L100 Classic Speakers (Set of 2)

Dnes si pro nás připravili taky jednu kuriozitu. Repráky za neuvěřitelných 6500 €. Jak už ti asi cena napovídá, tady rozhodně žádný profit nevykouzlíš. Repráků bude určitě hodně omezený počet, ale s takovým retailem je to vážně jedno...

Supreme®/Skittles® (1 Pack)

Na závěr tu máme klasické balíčky bonbonů, na které narazíš v každém obchodě. Místo nápisu Skittles ale nesou nápis Supreme! A to se vyplatí! Kup si jich pár do zásoby. Je to spotřební zboží a nějaká ta koruna se na nich bude dát vydělat –⁠ tím jsem si jistý. Hlavně ale nekupuj jen je! Poštovný je dražší než bonbony samy. Retail 4 $.

To je pro dnešek vše, dámy a pánové.

Držím palce, drop je dnes v pátek od 17 hodin na stránkách Supreme!

Disclaimer: Tohle je moje predikce. Not a financial advice.