Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

SUPREME previews

Karavan, boxlogo, psí obojky a spousta dalšího tě čeká v Supreme kolekci spring/summer 2022. Už si šetříš peníze?

Supreme představilo, jak bude vypadat nová sezóna. První otevření obchodů a on-line drop proběhne už tento čtvrtek 17. února a 3. března se dočkáme první spolupráce. Jaké, to zatím nevíme a není zatím ani známo, co bude v prvním dropu. Tady je alespoň ukázka nadcházející kolekce.

Jackets

Na letní kolekci jich je poměrně hodně. Tyhle jsou nejlepší, jedna je dokonce full zip.

Hoodies

Mikiny jsou nepochybně hlavní hvězdou večera. Bling boxlogo mikinu, která vyšla naposled SS13 určitě nesmíš propásnout. Vybereš si, i pokud jsi spíš zastánce svetrů než hoodies, těch je v kolekci taky dost.

T-shirts

Tady to bude docela zajímavý. Dočkáme se photo-tee s americkým gospelovým a soulovým zpěvákem Al Greenem a dobře vypadá i tričko BAD – dobrej font a clean look.

Pants/shorts

Supreme dělá vážně kvalitní jeans, který sedí fakt dobře. Nejsem fanda velkých nápisů a obrázků, ale i tak si myslím, že si každý něco vybere.

Accessories

Tohle je moje nejoblíbenější kategorie. Supreme totiž dělá dost crazy věci. Letos je to karavan – nebo spíš AIRSTREAM. Ten určitě nepůjde koupit on-line, ale vypadá skvěle. Na své si přijdou i majitelé čtyřnohých kamarádů. Ručně dělaný koberec je taky úlet, ani nechci vědet kolik bude retail.

Celou kolekci si mužeš prohlédnout zde:

Registrace na instore začíná zítra ve 12:00 tady: berlin.supremenewyork.com