Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Supreme preview F/W 2022

Ve čtvrtek začíná nová sezona a s ní je tu jak lookbook, tak i preview. Těšit se můžeš na šicí stroj, olivový olej nebo taky na koženou bundu za 15 tisíc dolarů.

Jackets

Začneme touhle koženou bundou, která je zároveň i nejlepším kouskem z celé sezony. Jeff Hamilton je známý svou výrobou drahých kožených bund a tahle nebude výjimkou, cenovka se má údajně pohybovat okolo 15 tisíc dolarů!

Bund je tam mnohem více, ale vybral jsem jen ty, které by tě měly zajímat, protože jsou něčím unikatní.

Sweaters

Svetry jsou moje oblíbená kategorie, ale někdy se v ní objeví i slušný bizarnosti jako například tenhle svetr a zároveň i balaclava. WTF??? Zato svetr z mohéru a boxlogo patří k nejlepším za posledních pár let!

Sweatshirts

Mikiny si letos připravili taky celkem dobré. Můžeme se těšit hlavně na boxloga, na kterých jdou vždy udělat nějaké peníze, ale taky na mikinu s kožešinou nebo patchwork, který je dobrý prostě vždycky.

Pants

Kalhoty bych vyzdvihl asi jen jedny, zbytek je prostě klasika jako vždy, neurazí ani nenadchne. Skull kalhoty jsou fakt HARD a rozhodně je potřebuju a ty určitě taky. A jestli ne, tak tam jsou pro tebe i lacláče na zahradu.

Accessories

A zde je to, na co se těšíme všichni každý rok, SUPREME ACCESSORIES! Musím ti tu ukázat úplně všechno, jelikož je to úplná bomba. Být mi znovu 19, potřebuju všechno koupit a taky potřebuju další místnost, kam si to vše vystavím.

T-shirts

Jako poslední jsem dal trička, protože je to fakt mega nuda. Je mi jasné, že ty nejlepší budou ze spoluprací, které ale zatím nejsou oznámené. Ale tohle je prostě nuda.

To je vše, škoda, že tu není ještě tak cítit rukopis jejich nového creative directora Tremaina Emoryho.

Určitě bude zase vycházet každý čtvrtek info o dropu, jako tomu bylo doposud. První week už bude tento čtvrtek, tak buď ready!

Pozvi mě na šnyt 🍺

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.