Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla
Zdroj: supremecommunity.com

Supreme – It's a trap!

Kolaborace Supreme®/Missoni® je tento týden velký propadák. Pozor na to, co kupuješ!

Kolaborace Supreme®/Missoni®, která vychází dnes, má sice krásné kousky, ale s retailem tak vysokým, že by nezůstalo ani na nájem.

Missoni je italský brand sídlící v městečku Varese kousek od Milana. Tento brand je známý hlavně pro jejich barevný Knitwear – ten se promítl i do téhle kolaborace na pár kusech kolekce.

Supreme®/Missoni® Reversible Knit Jacket

Úžasná oboustranná bunda ve třech barevných kombinacích s retailem 498 €. Sice je nádherná a hodí se do každého šatníku, ale žádný resell bohužel očekávat nemůžeme vzhledem k vysokému retailu.

Supreme®/Missoni® Sweater

Svetr s detaily newyorských budov má lehký potenciál, a to v modré barvě jen ve velikosti L a XL. Retail činí 298 €. Nejedná se žádný quick flip. Bude to spíš long-term item, který se zhodnotí časem.

Zip-Off Utility Pant

I když se to nezdá, tyhle riflové kalhoty, ze kterých lze ohrnout i kraťasy, potenciál mají – long-term v modré barvě jen ve velikostech 34 a 36. Příští rok na podzim se můžete těšit na krásné zhodnocení. Počítej s retailem 168 €.

Supreme®/Mohawk® Strathmore Paper (500 Sheets)

Ano, vidíš správně. Supreme dropuje svůj papír do tiskárny. A nechce se tomu věřit, ale supreme box-logo watermark najdeš na každém listu.

Kvantity na tenhle item čekám vysoké, ale je to spotřební materiál, takže když si schováš pár balíku po dobu několika let, myslím si, že je to pěkná malá investice. Retail činí 58 €. Předpokládám, že si budeš moci koupit maximálně osm balíčku v jedné objednávce.

Držím palce, nově je teď drop každý čtvrtek od 17 hodin na Supreme!

Disclaimer: Tohle je moje predikce. Not a financial advice.