Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

#Supportlocals: České módní značky, které stojí za pozornost

This is your daily reminder to support your local designer! V článku najdeš deset českých módních značek, které bys měl/a znát a které stojí za tvou pozornost.

Při nákupu lokálních značek je důležité si uvědomit, že kvalita je důležitější než kvantita

Jeden kousek od lokální značky může stát stejně jako tři z fast fashion řetězce. Na rozdíl od fast fashion však tento kousek nevydrží pouze jednu sezónu, ale se správnou péčí ti může dělat radost třeba i desítky let.

Proč podpořit lokální značky? Když podpoříš small business, podpoříš něčí sen!

Výběr lokálních značek:

On The Boat

On The Boat je značka udržitelného, eticky a ekologicky vyráběného oblečení, která se snaží řešit problémy způsobené fenoménem fast fashion. Momentálně se zaměřuje i na upcyklované kousky.

Anamé

Je lokální a udržitelná značka. Jejich kousky jsou ženské, sofistikované a určené k celodennímu nošení. Momentálně se značka zaměřuje i na nový koncept s názvem Privée Atelier, přes který si můžeš půjčit či objednat šaty pro speciální příležitosti.

Sadalsuud House

Od roku 2020 nabízí kvalitní pohodlné oblečení. Všechny kousky jsou od návrhu až po logo vytvořeny v České republice. Staň se součástí comfort zone clubu!

Loro Oro

Loro Oro je česká značka zaměřující se na produkci kožených kabelek a doplňků. Jejich produkty jsou spojením detailů, kvalitní kůže, nadčasového designu a kvalitního zpracování. 

Breyka

Navrhuje své kousky v Česku a šije na Slovensku. Vytváří halenky nebo třeba pyžama na míru.

Caira

Nabízí nejen ručně vyráběné spodní prádlo, ale i limitované kolekce plavek, oblečení a doplňků. Jejich produkty jsou kombinací kvality, stylu a pohodlí.

Flam label

Oblečení šije s obrovskou péčí na jižní Moravě sama Miroslava Flam, zakladatelka značky. Kousky jsou inspirovány svobodou, českou krajinou a tradicí.

Lorii Lingerie

Lorii Lingerie je česká značka spodního prádla, která chce podpořit přirozenou krásu a ukázat, že i v pohodlném prádle se můžeš cítit stylově a sexy.

DOMA Collection

DOMA Collection je projektem matky a dcery. Všechny produkty jsou navržené a ručně šité v České republice. Oblečení DOMA Collection je jednoduché, nadčasové a pohodlné.

So. Close Studio

Tahle značka kombinuje kvalitní produkty s inspirativním designem. Jejich produkty jsou inspirovány celosvětovými trendy a jsou vyrobeny v České republice.

Existuje spousta dalších lokálních značek, které si zaslouží více pozornosti. Víš o nějaké? Poděl se s námi v komentářích!