Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Super Bowl predictions: Stihne Taylor Swift zápas? A kdo vystoupí po boku Ushera?

V USA oblíbená Half Time show Super Bowlu se blíží. Usher prozradil, že se po jeho boku objeví i několik ikonických hostů. Japonská ambasáda slibuje, že by se Taylor Swift měla stihnout navrátit ze svého koncertu v Tokiu, aby mohla sledovat svého přítele při nedělní hře. Co dalšího můžeme očekávat?

Half Time show predictions

Poločasová show Super Bowlu je jednou z největších hudebních událostí roku v USA a i lidé, kteří nejsou fanoušky NFL, budou sledovat Ushera, jeho repertoár písní a možná i jednoho nebo dva překvapivé hosty. Jako každý rok koluje několik drbů o tom, kdo bude hvězdným překvapením zpěváka.

Pro Ushera je to poprvé, co se zhostí show, a vzhledem k tomu, že těhotná Rihanna na Super Bowlu 58 předvedla skvělý výkon, bude pro něj náročné její vystoupení překonat.

Usherovy hity jsou hlavně z 00. let, velké procento diváků a divaček se těší spíše na to, zda zahlédnou Taylor Swift, než na samotnou show.

Přestože spoustu fanous doufá, že právě oním Usherovým překvapením bude Taylor Swift, šance jsou velmi malé. Sama Taylor vystoupení již několikrát odmítla. Zpěvačka udala jako důvod svá přezpívaná alba Taylor's Version, která zatím nemá všechna vydaná. V moment, kdy bude opět vlastnit své písně a nahrávky, nad účastí popřemýšlí.

Prozatím tu ale máme jiné predikce, které mají větší pravděpodobnost k naplnění. Na podium by se mohli objevit například Alicia Keys, Ludacris a Lil Jon, vzhledem k jejich úzké spolupráci s Usherem během jeho kariéry. Někteří tipují i will.I.am, který napsal a produkoval jednu z Usherových nejpozoruhodnějších písní OMG. V historii měl také písně s Justinem Bieberem a Beyoncé. Sám zpěvák prozradil, že mu tipy k vystoupení dala i Katy Perry, která svou Half Time show měla v roce 2015.

Jak je již známo, artists za své vystoupení nedostávají zaplaceno. Odměnou má být celonárodní až světová exposure. Usher příležitost využívá k promu svého nového alba a turné.

Grammys 2024: Taylor Swift se zapisuje do historie, Miley Cyrus vyhrává své první ocenění

by @martinastrel

Stihne Taylor Swift přiletět na zápas z Japonska?

A co Taylor Swift? Její vztah s hráčem Kansas City Chiefs Travisem Kelcem byl po celou sezónu NFL velmi diskutovaným tématem. Poté, co Chiefs vyhráli kvalifikační zápas, zůstala ve vzduchu viset jediná otázka. Stihne Taylor Swift přiletět na zápas, když den předtím vystupuje na druhé straně světa? Taylor totiž opět pokračuje ve svém turné, nyní koncertuje v Asii a v datech 7.-10. února bude vystupovat v Japonsku. Právě den předtím, než se chystá samotný Super Bowl, který pokaždé připadá na neděli, má svůj poslední koncert v Tokiu. Problém je ale 17hodinový časový posun a 12hodinový let. Na internetu se tedy rozjely sázky, zda Taylor vůbec může zápas stihnout.

Ovšem samotné Japonské velvyslanectví v USA oficiálně potvrdilo, že Taylor Swift se po skončení turné „The Eras Tour“ v Tokiu určitě bude moci zúčastnit Super Bowlu!

Do Las Vegas by měla pohodlně dorazit ještě před začátkem Super Bowlu.
Japonské velvyslanectví v USA
X.com

Swifties se tedy mohou radovat, protože se očekává, že Taylor bude na zápase přítomna.

Dalším velkým tématem u fans je možné zasnoubení. Ačkoli spolu Swift a Kelce chodí teprve několik měsíců, nezabránilo to spekulacím, že by ji Travis mohl po zápase požádat o ruku v případě, že vyhraje.