Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Stylish dárky pro tvou Blair Waldorf kamarádku

Každý z nás máme ve svém životě jednu sestru, sestřenici nebo kamarádku, která naprosto miluje svou feminine side. Těmito dárky si tu svou Blair Waldorf opravdu získáš!

1. Anything monogrammed

Cokoliv personalizovaného vzbudí jistou míru luxusu v každém dárku. Co takhle toaletní taštička nebo župan s prvními písmeny jména tvé kamarádky?

2. Čelenka

Bez čelenky by to snad ani nebyla Blair! Vyber jakoukoliv, která se třpytí nebo je ze saténového materiálu.

3. Spony do vlasů

Dobré spony do vlasů se nikdy neztratí. S těmito bude tvoje Blair vždy vypadat 10/10, ostatně jako obvykle.

4. Pokojové vůně

Jestli něco správnou Blair vždy potěší, bude to kvalitní vůně. Investuj třeba do interiérového spreje. Uvidíš ten rozzářený pohled, až tvá kamarádka dárek rozbalí!

5. Šperkovnice

Bezpečné místo pro veškeré doplňky, čelenky, prstýnky a přívěšky je přece nutné. Vyber pořádnou šperkovnici, ve které budou poklady Blair v bezpečí.

6. Kvalitní lak na nehty

O sebe se musí pečovat. Kdo jiný by to znal lépe než slečna Waldorf. Hádám, že tvá bestie má ráda všelijaké hýčkání. Kvalitní sada laků nebo sada pro úpravu nehtů a rukou se jí bude vždy hodit.

7. Luxusní svíčka

Nic nekřičí „luxury“ více než kvalitní svíčka, která provoní celý dům. Takovou určitě neurazíš ani Blair.

Tipy na dárky pro TikTok girls

by @adelakutilova

8. Nádoba na šampaňské

Nemít vychlazené šampaňské by byla společenská potupa. Nenech svou kamarádku na holičkách, pořiď jí stylovou chladicí nádobu na víno.

9. Pyžamový set

Komfort a luxus v jednom? Yes, please. V tomto pyžamovém setu by ani Blair nevadilo, kdyby ji načapala samotná Gossip Girl.

10. Make-up kit: Highlighter & blush

Duo, které bez sebe nemůže fungovat stejně jako Blair a Serena. Pořiď tuhle rozkošnou sadu své bestie, aby ji vždy mohla nosit v kabelce a mohla být ready na uzavírání business deals.

11. Regenerační masky na obličej

Social drama vyčerpává. Dopřej své kámošce trochu relaxu v podobě kvalitní masky na oči. Být středem dění není totiž vůbec jednoduché.

12. Diář

Mít vše do puntíku naplánováno na nejlépe 5 let dopředu popisuje typickou Blair. Pořádný plánovač na další rok jí určitě dodá potřebnou motivaci.