Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Streamerka Amouranth se stala obětí vydírání ze strany svého manžela

Komunita streamovací platformy Twitch poslední týden prožila velké drama. Streamerka Amouranth se stala obětí vydírání. My se podíváme na to, jak to celé bylo.

Známá streamerka Amouranth na jednom z posledních streamů prozradila šokující zprávy. Fanouškům řekla, že je zadaná a její manžel ji vydírá a nutí ke streamování pod záminkou vydělání peněz. 

Amouranth ukazála po svém zhroucení v živém přenosu screenshoty zpráv, které jí psal její manžel. Ve zprávách se objevovaly výhružky, že zabije její koně a psy. Také se ukázalo, že její manžel má přístup ke všem jejím financím, které vydělala skrze streamování nebo OnlyFans.

Jakmile streamerka ukázala tyto důkazy živě, tisícům lidem, proběhl telefonát právě s jejím manželem, který na ni křičel, aby vypnula stream a opustila dům, nebo jí zničí kariéru. Po ukončení hovoru probíhala konverzace skrze zprávy, kde muž Amouranth vyhrožoval, že smaže její sociální sítě a vezme jí peníze.

Z celkové situace vyplynulo, že byla Amouranth pravděpodobně nucená ke streamování, a dokonce měla i udělaný rozvrh, podle kterého musela vysílat. Také ji manžel údajně nutil k tomu, aby veřejně říkala, že je svobodná, jelikož to zaujme více publika. Mezi pravidla patřilo např. oblékání se do vyzývavého oblečení a streamování ve vířivce, které bylo u Amouranth jedno z nejpopulárnějších. 

Situace ale dospěla do šťastného konce. Hned toto úterý streamerka odvysílala stream, ve kterém vše objasnila a své fanoušky informovala o tom, jak se věci mají. Oznámila, že její manžel doopravdy kontroloval vše, od toho, co mohla nosit za oblečení, až po to, co mohla dělat. Navrátil se jí přístup jak sociálním sítím, tak k bankovním účtům

Její manžel odešel pryč z domu a vyhledává odbornou psychickou pomoc. Amouranth oznámila, že také vyhledává psychickou pomoc, ale navíc i pomoc právní.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.