Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Srdíčka, linky, emotikony: Obočí jako Doja Cat

Doja Cat je kromě hudební ikony také ikonou pro celý beauty svět. Překvapuje nás jak svými outfity na červených kobercích, tak svým make-upem. Teď nás ale nejvíce šokovala svým obočím.

Doja Cat minulý měsíc všechny šokovala tím, že si ostříhala vlasy úplně nakrátko. Poté přešla do své „Eleven fáze“ (narážka na postavu Eleven ze seriálu Stranger Things), jak říkají fanoušci, a oholila si hlavu úplně. V duchu velké změny se neslo i její obočí, se kterým Doja udělala stejně krátký proces jako s vlasy. Původních bleached brows se totiž zbavila úplně.

Bez obočí ale svět nekončí, a to nám přesně Doja ukázala. Místo „nudného“ a klasického vzhledu předvádí doslova umění. Na své obočí používá grafickou linku a ukazuje nám tak nové možnosti, jak si vyhrát s obočím a stíny. Srdíčka, barvy, emotikony nebo jen linky, prostě cokoliv, co tě napadne.

Obočí poslední roky hýbe beauty světem, od velkých fluffy brows jsme se dostali na thin brows, která si berou inspiraci z 2000's a na popularitě nabraly začátkem tohoto roku. V poslední době se do popředí dostávají právě bleached brows, což chce rozhodně hodně odvahy, ale zase budeš mít spoustu možností, jak si se svým obočím vyhrát – třeba ho i přebarvíš na jinou barvu!

Možná právě teď koukáš na nový trend, který ovládne beauty svět a TikTok. Možná si místo hravých očních stínů začneme vytvářet crazy brow looky, kdo ví.