Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

SPOTLIGHT: Attila Végh i Jasmina Alagič přišli po podpoře Petera Pellegriniho o sponzory

Podpora Pellegriniho ze strany slovenských hvězd, setkání Pavla se Zelenským a konečná podoba unijního migračního balíčku.

Datum: pátek, 12. dubna
Svátek: Julius

Attila Végh i Jasmina Alagič přišli po podpoře Petera Pellegriniho o sponzory

Slovenský zápasník Attila Végh a modelka Jasmina Alagič přišli po vyjádření podpory vítězi slovenských prezidentských voleb Peteru Pellegrinimu o stávající i plánované spolupráce se sponzory. Végh přišel o spolupráci s Renaultem, Alagič zase s výrobcem nápojů Rauch.

Příštím slovenským prezidentem bude Peter Pellegrini. Slouží jako užitečný idiot Putina a Orbána, říká politoložka

@eevelka

Raper Rytmus, manžel Alagič, zase po dotazech novináře na jeho schůzku s Pellegrinim zveřejnil jeho telefonní číslo. Následně se Rytmus za zveřejnění telefonního čísla reportéra omluvil, současně ale psal o "jednostranných novinářích".

Taky se stalo:

Pavel se setkal ve Vilniusu se Zelenským, který poděkoval za muniční iniciativu

Návrh zakoupit dělostřeleckou munici pro Ukrajinu v zemích mimo EU předložil český premiér Petr Fiala na mimořádném summitu EU na počátku února. Hlavy států probraly i další aktuální potřeby Ukrajiny. Oba prezidenti se v Litvě zúčastní summitu iniciativy Trojmoří.

Europoslanci schválili konečnou podobu migračního balíčku

Série norem, která má začít platit za dva roky, počítá mimo jiné s efektivnějšími kontrolami migrantů i s rychlejším vracením neúspěšných žadatelů o azyl do zemí původu. Zavádí také princip, že migračním tlakem přetíženým zemím Unie solidárně pomohou ostatní buď tím, že část migrantů převezmou, nebo tyto státy podpoří finančně či materiálně.

Soud zamítl Trumpův třetí pokus o odklad procesu v kauze pornoherečky

Trumpův právní tým požadoval, aby byl proces odložen na neurčito. Zároveň usiluje o to, aby v Trumpových případech nerozhodoval soudce Juan Merchan a napadají několik jeho rozhodnutí z přípravného řízení. Soudkyně Ellen Gesmerová po několika minutách jednání odklad zamítla, píše CNN. Hlavní líčení má začít 15. dubna výběrem poroty.

Zdroj: ČTK