Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Speciální podniky v Česku, které stojí za návštěvu

V Česku se nachází plno podniků, které stojí za navštívení. Věděl/a jsi, že si můžeš dát kafe uprostřed galerie, kupovat si pivko jako na burze nebo platit 11 korun za kafe?

Pivní burza

V Brně se nachází Pivní burza, která, jak už napovídá název, připomíná klasickou burzu. Pivka si tady totiž objednáš přes elektronickou obrazovku, která se nachází na každém místě. Cena pivek se pak mění podle jejich oblíbenosti a není výjimkou, že něco bude stát třeba i pod třicet korun. Nabízejí osm druhů piv a každé je jiné. Podnik má dvě pobočky, a to na Veveří a Jánské ulici. Kromě pivka mají v nabídce i super jídlo a nealkoholické drinky.

IG: @pivniburza

Kavárna Perla

Kavárna Perla se nachází ve městě Kyjov v Ústeckém kraji, nedaleko německých hranic. Nachází se v prostorech bývalé továrny a celý podnik je zásobovaný vlastní farmou, od sousedů a od místních farmářů. Kromě dobrého jídla a pití zde nalezneš také galerii a ateliéry. Na místě se dokonce můžeš ubytovat, zajít si na lekci jógy nebo se zúčastnit terapie.

IG: @kavarna.perla

Café Komedie

Café Komedie se nachází v samém centru Prahy v Lazarské ulici. Podnik je spojený s divadlem a často ho navštěvuje mnoho známých herců. Je ale ideálním místem i pro mladé lidi. Komedie je velmi prostorná a můžeš si zde objednat kávu, pivko i skvělé drinky. Nechybí ani zákusky či chlebíčky. Na to, že se nachází v centru Prahy, jsou zde velmi příznivé ceny. Pivko tady seženeš pod padesát korun. Do Komedie můžeš klidně přijít i se svým pejskem a je bezbariérově přístupná.

FB: Café Komedie

Sedm° 

Pivotéka Sedm° se nachází v pražském Karlíně a za příznivé ceny si zde můžeš dát desítky druhů všech možných zahraničních piv. Kdo nemá rád pivo, na místo se může zcela jistě vydat i za výborným gastrem. Podnik je dog friendly a místní pokrmy budou určitě vypadat hezky i na tvém Instagramu. Přestože se jedná o pivotéku, podnik je ideálním místem na učení nebo pracovní schůzky.

Google recenze: Pivotéka Sedm°

2TO2

2TO2 se nachází v Ostravě a nabízí jedinečný koncept placení. Na místě jsou totiž velmi nízké ceny všech drinků. Za kafe tady zaplatíš jedenáct korun a za pivo patnáct. Proč jsou ceny tak nízké? V podniku se totiž platí ještě za čas, a to pětatřicet korun za každou půlhodinu. 2TO2 je navíc dog friendly, nabízí tiskárnu, mnoho deskových her i prostory, kde se můžeš učit.

http://2to2.cz/

Žlutá ponorka

Bar Žlutá ponorka se nachází v Českých Budějovicích a nabízí jedinečný interiér spojený s přírodou a historií. Na místě si můžeš objednat autentické koktejly od těch nejlepších světových barmanů. Žlutá ponorka nezaostává ani s luxusní nabídkou jídel, které určitě budeš chtít postnout i na svůj Instagram. Nevýhodou je poměrně vysoká cena.

IG: @zlutaponorka

Máš nějaké tipy na podniky v Česku? Poděl se s námi v komentářích!