Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Sofia Richie je trendsetterka ve světě beauty

Sofia Richie je letos velmi hot téma – především díky její svatbě, jejímu stylu a taky vlivu v oblasti beauty.

Sofia Richie Grainge je naprostou novodobou it girl. Její sociální sítě, primárně TikTok, jsou safe space pro řadu lidí a najdeš na nich grwm videa, oblečení, styling a střípky z jejího života. Sofia získala na oblibě i díky změně jejího životního stylu. Z ultimátní party girl je stala skincare girlie a luxury wifey. A pokud sleduješ sociální sítě, tak budeš vědět, že mnoho lidí v naší generaci k této změně taky spěje, a i proto je Sofia Richie jednou z it girlies poslední doby.

Platí to i o světě beauty, tak se spolu pojďme podívat na pár looků, které se staly virálními.

Prvním z nich jsou concealer lips. Jo. Asi tě to šokuje, nicméně v podání Sofie je tenhle klasický 00s trend mnohem více minimalistický a ne tak scary looking. Než začneš soudit, podívej se na tohle videjko a Sofia ti hned ukáže, že to nemusí být tak hrozné, jak si pamatujeme od Kim K z jejího mládí.


Druhý trend (spojený i s Haliey Bieber) je slavný sleek drdol, který je oblíbeným účesem řady lidí. Tohle její video má kolem 2,8 milionů lajků a 28,7 milionů zhlédnutí, což je podobně jako u jejich svatebních videí. Postup a provedení znáš podle mě z paměti, ale sledování toho videjka je taková malá relaxační session. Tady ho máš: 👇

Pokud hledáš dávku inspirace nebo doporučení na produkty, u Sofie obojího najdeš spoustu. Myslím, že v budoucnu její popularita stále poroste, hlavně u skincare a wellness fanoušků. Její videa totiž připomínají klasická Vogue videa před zrcadlem a její klidný projev a lifestyle je opravdu uklidňující, což je v kontrastu s řadou jiných influencerů.

Sleduješ Sofii Richie? Dej nám vědět v diskuzi.