Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Simona Ikona: Influenceři mi do prdele nelezou, vědí, že bych je poslala do hajzlu

S influencerkou, vítězkou Likehouse 3 a hlavně sexy kočkou @yngsimonii jsme se potkaly v Praze. Simoni spillnula tea o zákulisí Likehouse, svém lovelife, připravovaném podcastu a astrologii.

Jak sis užila víkend a Tadeášovu oslavu narozenin?

To snad ani nebudu říkat do rozhovoru, jak jsme dopadli všichni, to bylo fakt bídné. Možná si to nechám pro sebe a zařvu to někam do Pandořiny skříňky a už to nikdy nebudeme otevírat.

Plánuješ stěhování do Prahy? Chtěla bys bydlet sama?

Sháním byt a furt nic není. Nejdřív jsem měla bydlet s kámoškou, ale ta mi to pak odřekla, takže možná se budeme stěhovat s Tadeášem. On má sám 1+kk, takže bychom možná byli spolu. Hledáme, hledáme.

Jaký je vlastně život ve Frýdku?

Je to tam trošku crazy.

Fandí ti lidi z Frýdku?

Většina lidí je happy a fandí mi.

Chtějí se s tebou po výhře v Likehousu lidi z minulosti kámošit?

Jo, posílám je do prdele. Ale třeba u influencerů mi moc lidí do prdele neleze, oni by si to ani nedovolili. Rovnou jim dojde, že bych je poslala do hajzlu.Jak to máš teď se školou?

Jsem teď ve 3. ročníku, studuju dálkově na SŠ Michael v Praze, příští rok maturuju. Nevím, jak to dám, ale snad to dám. Ale musím, jinak by mě mamka zbila.😅 Ne, mamka nade mnou drží pevnou ruku, snad to dostuduju no.

Máš v plánu potom pokračovat?

Vůbec jako, já to nezvládám, že jo. Mám ADHD, to už jsem zmiňovala několikrát v rozhovorech, je to o mě známo a všichni to vědí. Neskutečně mi to ztěžuje jakýkoli učení nebo soustředění se na cokoli. Nezvládala bych ani fungovat v normální práci, takže jsem ráda, že jsem to takhle cheatla, takový lifehack trošku.Jak jsi zvládala před Likehousem školu v Praze, když jsi z Frýdku?

Od pololetí jsem v Praze na dálkovým kvůli Likehousu. Předtím jsem byla dva roky na gymplu. Tam jsem měla v prváku na prvním vysvědčení osm čtyřek, to jsem jela trošku bomby. To se říká o těch slavných lidech, že škola není nic pro nás.😆 Musí být.

Jak jsi se dostala k influencerství?

Bavily jsme se o tom třeba s Aničkou Šulcovou, když máme Instabombex u Tadeáše na bytě. Většina z nás měla od mala v hlavě, že chceme být nějakým způsobem slavní. Jako malá jsem chtěla být YouTuberka a teď, když mám čísla a prostředky, tak jsem líné hovno a vůbec nevím, co bych natáčela.

Sledovala jsi nějaké influencery jako malá?

Třeba teď jsem byla u Vládi (@vladavideos) na podcastu a říkala jsem mu, že jsem ho v pátý třídě sledovala a jela si jeho Viny. Taky jsem věděla, kdo je Freescoot, a teď s ním chlastám, musí být.

Na co se můžeme v blízké době těšit?

Plánuju vlastní podcast.

S Tadeášem?

S Tadeášem máme Ikony a teď přes léto chceme pracovat na tom, aby se naše jména oddělila, abychom byli vnímáni jako jednotlivci a ne jako dvojice. Na podcastu budu většinou sama, občas si tam pozvu nějaký hosty, kteří mě zajímají.Na jaká témata se v podcastu budeš zaměřovat?

Budou tam hlavně věci, nad kterýma přemýšlím. Celý můj TikTok vyletěl na tom, že lidi baví, jak mluvím. I v Likehousu ve zpovědnici jsem jela – tam jsem mlela a lidi to extrémně bavilo, takže to chci celé založit na tom, že budu prostě říkat, co si myslím. V podstatě budete uvnitř mojí hlavy.

A už máš vymyšlené jméno pro podcast?

Já bych to asi udělala jenom tak, jak Simoni mluví.

Máš nějaký podcastový vzor?

Bavil mě Láďa Sinai, byla jsem velký fanoušek.😅 On mě pozval na podcast, já z toho byla úplně pochcaná a dva dny potom se spustila celá kauza s ním. Pokaždý, když se teď ptám influencerů, jestli by tam šli, tak říkají, že ne.

Kam chodíš ráda na party v Praze?

S Tadeášem se teď celkově dost vyhýbáme klubům, měli jsme teď na Majálesu v Brně dost nepříjemnou situaci. Měli jsme vstupy do backstage a dali jsme si kapuce, aby nás lidi nepoznali. Tadeáš zvedl hlavu a podíval se a lidi mu začali strhávat kapuci, skákat po něm, řvát a ječet.

Na eventu Království Tadeáš budeš mít svůj první DJ set, na co se můžeme těšit?

No snad DJ set dopadne, protože mi ještě nepřišla výhra a já si nemám za co koupit ten pult. Chtěla bych pak hrát i normálně. Na Království Tadeáš bude performovat i Ema Lacová, bude tam i rapovat Roxana.Co tvůj lovelife? Jsi teď zamilovaná?

Jsem no, je to hezké, mám nejhezčího, nejhodnějšího, úplně suprovýho bombexáka.

Věříš na astrologii?

Já jsem Ryba a s Tadeášem (poznámka redakce: je Blíženec) si po astrologické stránce sedneme úplně dokonale, protože jeho hlavní znamení je takový zmrd, ale ty vedlejší jsou úplně hodné a moje hlavní je takové hodné a ty dvě vedlejší jsou úplně mrdky.

Jak to bylo se Sebastianem, co říkáš na ship videa od fanoušků?

Já jsem to brala třeba první měsíc, jakože sranda, máme z toho oba dva čísla. Brala jsem to stejně jako třeba to, když byl ve dvojce Tadeáš a Freescoot. Pak mi to přišlo divný, začala jsem felit se svým mužem, takže už mi to pak bylo fakt nepříjemný. Sebastian to pak tlačil na kameru, chtěl se fotit, jak se líbáme, a to už bylo hnusný.
Čekala jsi že vyhraješ Likehouse?

Strašně moc lidí jebalo do toho, že jsem vyhrála, protože jsem měla divácké hlasy a nesnažila jsem se v challengích. Já to brala od začátku tak, že je to televizní show a mým úkolem je zabavit diváky a ne vyhrát challenge. Třeba Hanka Gelanrová to tak viděla, že potřebuje vyhrát každou challenge a potřebuje být nejlepší a jednička. Potom ji i tak vnímali ti lidi, že chce vyhrát.


Můžeme se těšit na tvůj merch? Plánuješ prodávat i své obrazy s kočkami?

Kočky budou. Merchík bude, mikina a tričko. (Simoni nám ukazala exkluzivní preview a máte se na co těšit!) Merch bude vyrobený ve stejné dílně jako oblečení od jaydistinction a mám radost, že materiály budou kvalitní a bude to udržitelný. Honza těmhle věcem neskutečně rozumí a je důležitý, že svoje jméno nebudu dávat na nějakou sračku.

Co Likehouse a tvoje mental health, šla bys ještě někdy do reality show?

Jo, šla. Já jsem člověk, co miluje, když ho někdo natáčí a může se na sebe dívat. Dívala jsem se vždy na Likehouse, když jsem něco zandala ve zpovědnici, smála jsem se a říkala jsem "Dobré, že?" a ostatní jen: 😐.

Co na to tvoje mamka?

Mamka byla nasraná první dva týdny, protože jsem pořád mluvila sprostě. Potom už mi chodily jen zprávy, jak je pyšná matka.

Kde bereš své sebevědomí, byla jsi vždy takhle otevřená?

To asi přišlo s věkem. Na základce mě šikanovali, že jsem byla hnusná a takové věci. Mně přijde, že jsem tak otevřená, protože je mi to úplně jedno, mě to nezajímá. Moc nevnímám, co se hodí a co se nehodí, jsem taková netaktní, ale v tomhle je to zrovna privilegium.

Máš nějaký tip pro lidi, aby byli sami sebou?

Buď nejlepší verze sám sebe v tom, jak se chováš k lidem. Když se chováš k lidem nejlíp, jak umíš, a někdo se chová hnusně k tobě, tak ti to může být úplně u prdele, protože ty jsi píča a já nejsem, takže kdo je lepší?

Máš nějaké jiné ambice v životě než chodit na nehty a lepit si kamínky na zuby?

Ne.😁 Vydělávat hodně peněz a být stále autentická a real sexy kočky a nebýt prostě debil.

Čeho bys chtěla v životě dosáhnout?

Chci mít bohatého muže a ať se nám daří oboum. Chci mít rodinu a ať se nám všem daří.

Máš nějaké plány na léto?

Chci se přestěhovat do Prahy, bude to můj první rok v Praze. Takže si chci zažít léto v Praze. Já se nerada koupu, nesnáším to.

Kdo tě inspiruje jako influencer?

Jedinej, ke komu vzhlížím je Tadeáš, má kariéru, je nádhernej a sexy.

Co inspiruje tvůj vzhled?

Můj vzhled je inspirován zahraničním female rapem, ty dlouhé nehty, ofinu jsem si třeba ostříhala kvůli Rico Nasty, kamínky na zuby. Je to takový hodně extravagantní a já to miluju.Q&A:

Nejpoužívanější slovo?

Řiť.

Tip, jak se zbavit kocoviny?

Nemám. Každým rokem je to horší ta kocovina, teda mně je 18, takže každým měsícem

Tvůj go-to parfém?

Moschino Toy 2 Bubble Gum anebo My Way od Armaniho

Tvůj nejoblíbenější song od Lany?

Asi National Anthem, protože to je písnička, která hrála v Likehousu, když jsem vyhrála. Neměla jsem ji tak moc ráda, ale je to teď moje výherní písnička.

Sex tip pro čtenáře?

No to já nevím, já jsem začátečník. Ale najdi si někoho, s kým je to hezký, kdo tě do ničeho nenutí, a i když se něco posere, tak je to takový hezký.

Jak často si zastřihuješ ofinu?

Každý týden tak, že si ji namočím a ustřihnu, když je mokrá, ale když něco trčí, tak to ustřihnu hned.

Oblíbená příchuť ELF BAR?

Strawberry Ice Cream, Lichi Ice, Blueberry a z plochých elfbarek Strawberry Yoghurt.

Chceš vzkázat něco FOMO čtenářům?

Jeďte bomby a buďte super.


Zajímá tě kauza s Biancou Blazy nebo sex tip od Simoni? Přihlaš se a mrkni do prémiového obsahu!

Přispěj na granulky pro Feríska🐈💕🐾

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.