Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Sexuální pomůcky z Sheinu představují riziko infekce

Fast fashion brand Shein nyní do své nabídky přidává i sexuální hračky. Jak zjistili, že je po nich poptávka, a je bezpečné si je koupit?

Problematický fast fashion brand Shein v dnešní době už nabízí snad vše, na co si vzpomeneš, a nyní do své nabídky přidali i sexuální pomůcky.

Proč?

Jak ale vůbec Shein přišel na to, že by zákazníci měli zájem i o sexuální hračky? Sice se jedná o obchod primárně s oblečením, ale jejich nabídka je den ode dne větší, a zahrnuje tak i produkt, který je určený na masáž očí. Asi už víš, kam tím mířím – holky pro tuhle věc našly trošku jiný využití a najednou se produkt začal prodávat víc a víc.

Přístroj na oční masáž se rozšířil po netu, Shein zaregistroval poptávku a tadá, řada sexuálních hraček je na světě.

Go fuck yourself! Sexuální hračky a proč bys měla mít doma tu svoji?

by @adelakutilova

Kde je problém?

Stejně jako všechno na téhle stránce, jsou i sexuální pomůcky od Sheinu hrozně levné. Jejich cena začíná dokonce už na dvou dolarech, což ti řekne hodně o jejich kvalitě… Normální ceny se totiž pohybují v řádu stovek či tisíců. Zrovna sexuální pomůcky ale nejsou něco, na čem bys měl/a šetřit. Ať z hygienických důvodů, nebo co se týče kvality.

Pokud si takovou hračku koupíš, bude se kvůli levnému a nekvalitnímu materiálu rychle opotřebovávat, což zapříčiní, že se v ní usadí bakterie, které tam zůstanou, i pokud hračku umyješ. Snadno pak můžeš dostat nějakou infekci a to rozhodně nechceš.

Takže pokud uvažuješ o koupi, doporučujeme ti kvalitnější variantu a ne tu z Sheinu. Stay safe!