Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

S těmito fashion kousky přivoláš jaro!

Hledáš inspiraci, jak tohle jaro oživit svůj šatník třeba s věcmi, co už máš? Nabídnu ti několik kousků a kombinací, ve kterých se budeš cítit skvěle! Ze sedmi stylů si určitě vybereš ať už sleduješ mikro trendy, nebo se spíše snažíš o nadčasový šatník.

Vypadá to, že se do letošního roku přelily trendy z toho minulého: béžové trench coaty a oversized saka, legíny a bílé „dad shoes“ nebo svetry na zip s černými loafers. Jestli máš chuť na změnu, jsi tu správně a třeba se inspiruješ k vytvoření zbrusunových outfitů.

Všechno, co si ukážeme, tu už v minulosti bylo, takže máš štěstí – když budeš chtít, na podobné kousky nejspíš narazíš i v sekáčích, nebo u mamky ve skříni! I tak ti sem dám pár odkazů na oblečení, které můžeš pořídit v běžných řetězcích.

French chic loves stripes!

Proužky všude, třeba černobílé, na triku, košili, šatech nebo svetru. Tenhle basic kousek rozveselí každý tvůj outfit. Navíc je pohodlný, ladí ke všemu a prostě vypadá dobře! V kombinaci s dalšími kousky bez vzoru vynikne nejlépe.

V-neck vest is a must

Absolutně pozvedne každý outfit, vypadá pak, že sis dal/a hodně záležet! Sexy a zároveň unisex look skoro bez práce. Na holém těle vypadá vesta vážně skvěle, jinak si ji můžeš vzít třeba pod sako, jak už bývá zvykem.

It's giving Portia... In a good way.

Portia ze seriálu Bílý lotos je zosobnění generace Z. Nebojí se kombinovat vzory a barvy, žádný její outfit není nuda. Ideální, pokud tě neutrální tóny moc nebaví. Tady neplatí pravidla, kromě jednoho: play with it, třeba s tímhle svetrem.

2010's bombers are back!

Máš pořád ve skříni baseballový bomber ze střední, nebo jsi ho prodal/a na Vintedu? Barevnou bundu s písmeny bys stejně nevyužil/a, jestli chceš být elegantní. Sáhni po kožence, šusťáku, nebo látce. Navíc tě udrží v teple.

Ballet core: flats

Tenhle trend se objevil už na sklonku minulého roku, ale teprve teď se blíží počasí, kdy baleríny unosíš, třeba jako Bella Hadid. Opět se hodí ke všemu – moje oblíbená kombinace je se širokými baggy pants.

Cozy cardigans are it

Oversized mamka-svetr ti dopřeje pohodlí skoro jako když jsi na gauči v dece. Vypadá roztomile a low-effort, přesto se hodí téměř přes každý outfit, třeba k áčkové sukni.

Low rise everything: jean skirts

O těch už jsi určitě slyšel/a. Nejnovější trend v posledním měsíci zasytil snad všechny sítě. Pohraj si s délkou sukně a výškou pasu, abys našel/a ten správný střih právě pro svou postavu.