Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

S čím kombinovat černý rolák?

Obyčejný černý rolák je bezpochyby essential část každého šatníku, a to jak během podzimního, tak i zimního období. Pokud nevíš, jak tento basic kousek nakombinovat, přečti si náš článek!

Rolák neboli turtleneck je důležitou součástí jakéhokoliv šatníku. Hodit se ale bude především těm, kteří si budují svou capsule wardrobe. Turtleneck můžeš mít doma v mnoha verzích – úzký rolák, svetr, v oversized verzi, nebo dokonce i jako tričko s roláčkem u krku.

Casual

Tenhle způsob je jednoduchý, a navíc s ním můžeš vytvořit hned několik verzí outfitů s minimálním počtem kousků, tudíž je ideální pro capsule šatník! Jako základ si vyber džíny a jakoukoliv další vrstvu přes rolák: koženou bundu, sako nebo třeba bomber.

Dalším casual trendem je nosit turtleneck pod košilí.

Další velká klasika, kterou bych chtěla zmínit, je rolák s oversized elegantními kalhotami, a to jak ten úzký, tak i velký svetrový!

P. S. Nosila to tak i Marilyn Monroe, takže to je zaručeně stylish! 😁😁

Elegant

Sukně a turtleneck kombo je taky super! Dolaď to boots, sakem nebo kabátem a fire outfit je na světě! 🔥🔥

Rolák k obleku? Za nás ano!

Posledním elegantním lookem je kombinace černého roláku a šatů. Super volba především na přechodné období, kdy ještě nechceš opustit letní šaty, ale už je na ně venku přece jen zima.

Sport-ish

Letní klasika, kterou si trošku podzimně přetvoříme! Bike shorts + turleneck.

S kombinací legíny/tepláky + péřovka nebo kabát zůstaneš elegantní, ale stále v pohodlí!

Last but not least: rolák pod mikinou! Je to velký trend mezi teens, kteří mají spíše streetstyle než elegantní vibes, ale právě tento kousek se uchytil snad na všech frontách!

Mrkni do galerie pro další inspo 👇

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.