Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Ruinují tvou peněženku crazy plány na léto? Say no more, máme řešení

Heslo letošního léta? Love, money, party! Tvé léto má vše až na ty money? Co takhle najít si práci snů, která tě bude bavit a zároveň ti zaplatí všechny tvoje letní akce?

Jestli mám jediné pravidlo na léto, tak je jím to, že se během něj člověk celou dobu musí dobře bavit. Jenže bez nějaké finanční přípravy to prostě nejde. Je načase, aby sis zajistil/a své léto snů, a to znamená jen jediné – vydělat si na něj na brigádě.

Jenže pozor, není brigáda jako brigáda! Pokud hledáš něco, co bude časově flexibilní, dobře zaplatí a nestrhá tě jako kupování lístků na koncert Taylor Swift (i survived), mám tu něco pro tebe.

Don't waste your time, join Kaufland

Vyzkoušej si brigádu v Kauflandu. Věř mi, že i bez předchozí zkušenosti tohle zvládneš levou zadní, a hlavně si za chvíli budeš moct dovolit dovolenou ve stylu Sofie Richie.

Get that Birkin honey

Pokud si vybereš vybalování zboží nebo sezení za kasou, čeká na tebe odměna 150 Kč/hod. A od 1. 9. se dokonce navyšuje na 165 Kč/hod.

Make Dan Bilzerian jealous

Pokud se chceš vyvalovat na pláži jako Dan Bilzerian, a to jen za pár týdnů, we got you!

Brigádník, který obsluhuje u pultového prodeje, má v Kauflandu odměnu ve výši 165 Kč Kč/hod., protože se jedná o náročnější práci. Měl/a bys na starosti sýry, šunky, lahůdky, a to není jen tak. Navíc, od 1. 9. Kaufland navyšuje tuto odměnu na 175 Kč/hod. Dan who?

Nejlepší na tom je, že odměny se po celé ČR neliší! Možnost plánování směn, flexibilita a vysoká výplata, jakou jinde nenajdeš: to vše nabízí Kaufland. A pokud máš velké plány na léto nebo chceš mít něco navíc do kapsy, rozhodně se ozvi nejbližšímu Kauflandu v tvém okolí.