Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Rozpory mezi bývalými spoluhráči LoL týmu Fnatic neubírají na obrátkách

Absence botlanera FNC na Worlds 2021 s sebou přinesla drama, které rezonovalo napříč LoL scénou. Je toto naprosto zbytečně vyvolaný konflikt, nebo – již bývalý – toplaner FNC má na medializování celé události právo?

Poté, co se FNC urputně probojovali skrz losers bracket v nejvyšší Evropké lize (LEC) na druhé místo, kvalifikovali se na nejprestižnější mezinárodní turnaj v LoL (Worlds 2021). Po týdnech bootcampovaní a scrimování ostatních týmů byla hodiny před prvním oficiálním zápesem Fnatic ohlášena neúčast botlanera FNC Upset.

To se ale nelíbilo někdejšímu toplanerovi FNC Adam, který v rekapitulaci své rookie sezóny ve Fnatic neodolal a popsal svoji frustraci spojenou s odchodem svého spoluhráče v době vyvrcholení celé sezony. Mimo jiné zmínil, že jediným důvodem, který mu byl prezentován pro Upsetův odchod, byl ten, že jeho přítelkyně se doma cítila osamělá, a proto musel odjet.

FNC Upset vydal několik vyjádření na svoji obranu. 

Situace se již zdála jako dořešená, ale FNC Adam si změnil svůj LoL nickname a všechno se vrátilo do starých kolejí.

Toto počínání vyvolalo reakci jak u Upseta, tak i u jeho ženy. 

Je toto již uzavřená kauza, nebo Adam přijde ještě s něčím, do čeho by si mohl rýpnout či nějakým způsobem opět poukázat na tuto událost? Je na pováženou, jestli reputace obou dvou hráčů neklesla natolik, že je v jejich společném zájmu hodit celou kauzu za hlavu.