Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Rock for People: Módní recap

Jako téměř každý rok se i letos uskutečnil v Hradci Králové známý festival Rock for People. Kromě nabitého programu a dobrého jídla jsme měli možnost zahlédnout i zajímavé outfity, ale také bizárky. Ohlédni se s námi za dny plnými zábavy, kreativity a hlavně hudby.

2. den

První den jsme sice nestihli, ale i tak jsme mohli vidět řadu zajímavých outfitů i kostýmů. Našla se i spousta lidí, která z davu vystupovala možná ne v tom nejlepším slova smyslu, ale i bizárky jsou na každé akci potřeba! Druhý den se nesl v duchu klasických outfitů v podobě tílka, roztrhaných kraťasů a kšiltovek, což je za mě definitivně sázka na jistotu, která vypadá cool, a je navíc i nejpraktičtější volbou. Za co jiného bys ten kelímek od piva chtěl/a zaháknout než za poutko u kraťas?

Outfit dne

Nejvíc mě však zaujala skupina holek a kapela Skillet, kteří zvolili latex a kůži. Na rockový festival absolutní bomba a líbí se mi, jak se dokázali přizpůsobit prostředí. Zpěvák vsadil na černou barvu, což sice není nijak výjimečné, ale k jeho image v hlavní roli s hustým plnovousem je to naprosto autentické.

Holky se nebály barev a zvolily červený latex v kombinaci s černou kůží a vypadaly fantasticky!!!

Bizárek dne

Pán s Red Bullem v ruce sice nejspíš nebude na nové obálce Vogue, zato jeho efortless vibe, kterou svým postojem i mikinou uvázanou kolem pasu vyzařuje, je naprostý mood. Klasický český dovolenkářský look doplnil černými úzkými brýlemi, které jsou teď IN. Outfit check tedy 10/10.

3. den

Třetí den jsme viděli spoustu skvělých partiček lidí, kteří své outfity sesynchronizovali, za což jim dáváme shout out! Jelikož to byl jeden z nejteplejších dní z celého festivalu, tak většina vsadila na plavky jako top, což kromě vychlazeného piva byla nejlepší možná záchrana.

Outfit dne

Naprosto miluju, když se někdo nebojí vystupovat z řady a sáhne po extravagantnějším kousku, který zároveň podtrhne jeho osobní styl. To za mě perfektně splňuje holčina, která se nebála obléct si podprsenku se cvoky jako top.

Kapela Yonaka mě zaujala hlavně díky své frontmance Therese Jarvis, která do svého outfitu zakomponovala i originálnější kousek. Theresa zvolila kožený pásek spojený s kalhotami, které tvořil perfektní look na stage. Kytaristu kapely Fall Out Boy jsem si zamilovala především díky tomu, že si vzal na stage sukni! Zdánlivě obyčejný černý outfit díky svému osobitému stylu transformoval do originálního looku, od kterého by se řada z nás měla učit.

Bizárek dne

Tady holky sice vsadily na pohodlnost, ale výběrem barev a vzorů rozhodně nebyly mimo. Červená barva, květinové vzory a modrá jsou skvělou volbou na toto léto.

4. den

Čtvrtý den byl za mě jeden z nejlepších, co se outfitů týče. Během celého dne jsme zahlédli spoustu lidí, kteří svou přípravu nepodcenili, opravdu si na outfitu dali záležet a looky sladili s duchem celého festivalu.

Outfit dne

Cenu za absolutně nejlepší outfit celého dne získává dvojice holek, které vypadají, jako by samotnému rockovému žánru z oka vypadly. Miluju jejich tílka s potiskem v kombinaci s černými boots, i přestože věřím, že jim zrovna díky teplému počasí dvakrát příjemně nebylo. Řetězy jako doplněk na kalhotech za mě top! Stejné nadšení jsem měla z outfitu zpěváka kapely Sum 41 a z klučiny, který mě svým síťovaným tričkem a popruhy naprosto nadchl.